Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Edini, popolni labod Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Klavdija KIA Zbičajnik, v sreda, 12. apr. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Ostani edini labod,
ki ga vidim v soju.
S krili visoko tja
pod utrinek svetlobe.
Pleši le zame popoln.
Igraj se z vetrom
in prvo kapljo žeje.

Zaslepi mi razum,
pokrij mi telo, oči.
Dvigaj svoj sloki vrat
in me počasi potapljaj.
Nočem imeti izbire,
kadar sem cela tvoja.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:08 - 27.11.2005

    Množica duš sanjari v prazno,
    le pristne ljubezni hlepeče ...
    A ti pritakaš se vame predano,
    Ljubezen v objemu noči žuboreče.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:58 - 13.12.2009

    Kako živ je še spomin, kot da bilo je včeraj
    a dolgo že je, kar sem te objel.
    Poljubil te, v naročje vzel,
    skri...

    Beri dalje...
  • 19:24 - 17.06.2007

    Napake se oprosti,
    le mrtve duše
    se ne oživi.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:35 - 21.11.2008

    Veter sem,
    ki potujem naokoli,
    vedno sem povsod,
    a tebe še ni.

    Ko piham,me obožujejo,
    včasih so jezni na...

    Beri dalje...
  • 18:09 - 23.06.2005

    Jasen je dan,
    prelep z nemirom obdan,
    škrlatnost opojnost,
    odsev dveh teles.
    Drhteče srce občuti sladkost,
    Potopi se v...

    Beri dalje...
  • 23:52 - 27.05.2007

    Tonila bom v sebi
    in rasla bom znova
    in gledala staranje dreves.

    Tiho bom zlezla v tvoje naročje
    in te pobarv...

    Beri dalje...
  • 12:44 - 11.01.2009

    Kako se najde tisto česar ni moč iskati pri nama? Ves ta strah, ki ga pijem, ko mislim nate. Si kot privid, vsa čarobna, lepa kot vedno,...

    Beri dalje...
  • 09:40 - 29.04.2008

    Na stolu sedi moja mati
    njene oči so uprte v tla
    vsa bleda je v obraz
    poleg nje igram vlogo tudi jaz 

    Vs...

    Beri dalje...
  • 14:31 - 09.09.2005

    *
    fant, mož ali starček
    tresoča roka se steguje h kozarcu
    ponese ga k ustom
    globok požirek ne more potešit...

    Beri dalje...
  • 07:40 - 18.07.2007

    Vse je le popolna zrcalna podoba lepega.
    Vrtnice dišijo v vsej svoji polnosti
    Nebo še nikoli ni bilo j...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo