Spomni se
Napisal/a Tomi, v nedelja, 09. apr. 06
Ocena urednika:
Ocena uporabnikov:
(0 glas)
Ko začutiš v sebi željo in silino prenesti njej vso radost svojih sanj takrat se v tebi novi svet poraja ga sprejme ta, ki za stvarstvo skrb ima.
Milijoni tvojih življenja željnih klicev prebujeni v silnem tempu, htenj zaživeli vsi so z eno močno željo preiti tja kjer večnost je doma.
Začel je boj zmogljivosti trenutkov kjer od množic njih, le eden preživi, če bo predrl membrano vseh radosti oživel bo večnost in starševske skrbi.
Če kdaj zapadel boš v stanje depresije le spomni se, kako si silen bil nešteto njih, med njimi ti edini oživil njo, si v radost tistih dni.
Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje. Prosimo, prijavite se ali registrirajte.
Komentarji uporabnikov (0)
Naključne
20:36 - 12.04.2005
Moje dlani so ostale samo senca tvojega nenadnega dotika Skrivava se pred soncem v luskah bolečih savan
...
Beri dalje...
23:21 - 24.12.2007
V kurac prokleti svet gre,
to je dejstvo.
Pa tut ti ne prideš kej dlje.
ti pofukani pezde.
...
Beri dalje...
15:21 - 07.07.2010
Da imam snagu božju, koju želio bih sva'ko,
vratio bih godinu za čas, za tren, tek tako.
Skrenuo bih s krivog puta iza...
Beri dalje...
17:06 - 01.09.2008
Rada bi da grem
v tujino,
rada bi da grem
v bližino,
rada bi da ne grem
nikamor,
rada bi da pri njej os...
Beri dalje...
09:48 - 03.02.2010
Ne obotavljaj se te pesmi brati,
ko boš stara, če se znajde pred teboj,
v svoji samotni izbi si jo zapoj,
tiho, da jo boš...
Beri dalje...
18:30 - 17.01.2008
Tihe solze so spolzele po tvojem licu.
»Le zakaj?« si rekel, »Le kako?«
Hladno stala sem v tišini,
Beri dalje...
17:00 - 18.05.2006
I'm alone in my home, don't know what to think, what to do, what to say to you.
...
Beri dalje...
20:39 - 21.04.2007
Nekoč živel je deček,
bil je zelo ubog,
od rojstva na vozičku,
izgubil kmalu starše je.
Ker sorodnikov ni imel...
Beri dalje...
16:10 - 27.05.2010
Kjerkoli se človek nahaja
nikjer in nikoli ni sam,
povsod je obkrožen z življenjem,
ki ga vodi k Bogu vsak dan.
...
Beri dalje...
13:46 - 18.11.2006
Kar ne lepem ničesar več,
niti niča, niti smisla, niti misli.
Kar na lepem ognjeni zublji hladijo vse duše priklenjene ob ...
Beri dalje...