Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Spomni se Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Tomi, v nedelja, 09. apr. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Ko začutiš v sebi željo in silino
prenesti njej vso radost svojih sanj
takrat se v tebi novi svet poraja
ga sprejme ta, ki za stvarstvo skrb ima.

Milijoni tvojih življenja željnih klicev
prebujeni v silnem tempu, htenj
zaživeli vsi so z eno močno željo
preiti tja kjer večnost je doma.

Začel je boj zmogljivosti trenutkov
kjer od množic njih, le eden preživi,
če bo predrl membrano vseh radosti
oživel bo večnost in starševske skrbi.

Če kdaj zapadel boš v stanje depresije
le spomni se, kako si silen bil
nešteto njih, med njimi ti edini
oživil njo, si v radost tistih dni.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:36 - 12.04.2005

    Moje dlani so ostale samo senca
    tvojega nenadnega dotika
    Skrivava se pred soncem
    v luskah bolečih savan

    ...

    Beri dalje...
  • 23:21 - 24.12.2007

    V kurac prokleti svet gre,
    to je dejstvo.
    Pa tut ti ne prideš kej dlje.
    ti pofukani pezde.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:21 - 07.07.2010

    Da imam snagu božju, koju želio bih sva'ko,
    vratio bih godinu za čas, za tren, tek tako.
    Skrenuo bih s krivog puta iza...

    Beri dalje...
  • 17:06 - 01.09.2008

    Rada bi da grem
    v tujino,
    rada bi da grem
    v bližino,
    rada bi da ne grem
    nikamor,
    rada bi da pri njej os...

    Beri dalje...
  • 09:48 - 03.02.2010

    Ne obotavljaj se te pesmi brati,
    ko boš stara, če se znajde pred teboj,
    v svoji samotni izbi si jo zapoj,
    tiho, da jo boš...

    Beri dalje...
  • 18:30 - 17.01.2008

    Tihe solze so spolzele po tvojem licu.
    »Le zakaj?« si rekel, »Le kako?«
    Hladno stala sem v tišini, Beri dalje...

  • 17:00 - 18.05.2006

    I'm alone in my home,
    don't know what to think,
    what to do,
    what to say to you.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:39 - 21.04.2007

    Nekoč živel je deček,
    bil je zelo ubog,
    od rojstva na vozičku,
    izgubil kmalu starše je.
    Ker sorodnikov ni imel...

    Beri dalje...
  • 16:10 - 27.05.2010

    Kjerkoli se človek nahaja
    nikjer in nikoli ni sam,
    povsod je obkrožen z življenjem,
    ki ga vodi k Bogu vsak dan.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:46 - 18.11.2006

    Kar ne lepem ničesar več,
    niti niča, niti smisla, niti misli.
    Kar na lepem ognjeni zublji hladijo vse duše priklenjene ob ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo