Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 

Bosa Natisni Priporoči prijatelju
Od Oriša   

Rekel si,da enkrat
srečala bom to ljubezen,
za katero pravim ,da je ni.
 
Rekel si,da me bo sezula,
in bosa tekala bom naokrog.

Čuden fant si,dragi moj,
ali slep ali neumen.
Saj sem bosa od kar si
spregovoril.

Komentiraj pesem na forumu.
(3 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:15 - 12.10.2005

    Obratna polarnost...

    Aura utripa v očesu enosti,
    duh riše koncentrične kroge v eter.

    ...

    Beri dalje...
  • 07:52 - 14.12.2004

    Sesul se je moj svet,
    svet sanj in optimizma,
    ne vidim več ne morja ne valov,
    obrežja zame ni,
    kjer čakal sončni bi zahod, ...

    Beri dalje...
  • 16:40 - 27.11.2004

    potem mi slečeš še kožo

    z očmi

    da ostanem brez besed

    ...

    Beri dalje...
  • 09:49 - 17.07.2007

    ko govorim o vojni
    mislim na mir
    mali soldati
    obešajo bele zastave
    in na šahovnici
    so le kmetje,...

    Beri dalje...
  • 07:54 - 07.03.2012

    izdolbi me vsega
    moja zvesta
    membranasta beseda

    kajti danes nisem
    ne zven
    niti pomen

    le pes...

    Beri dalje...
  • 21:09 - 26.10.2007

    V meni je ženska in je otrok.
    V odraslem telesu otroški je jok.
    So sanje umrle, umrlo je vse.
    V brezupu ...

    Beri dalje...
  • 11:46 - 16.09.2010

    Noč je ravno prav mrzla,
    pustinja ravno prav tiha,
    pesem zasanjana.

    Zvezde dovolj ostre so,
    kame...

    Beri dalje...
  • 16:56 - 15.11.2006

    E levom kristjan.
    Goreči križi in kje je zdaj tvoja resničnost?
    Išči opoj. Nedestruktivno.
    Blaženost ...

    Beri dalje...
  • 19:22 - 05.06.2010

    Moji čevlji so sivi.
    Sive so njegove obrvi.
    Siv je dan.

    Včeraj sem spakirala
    zadnje spodnje hlače,
    raču...

    Beri dalje...
  • 08:27 - 09.04.2007

    Pod zvezdno svetlobo
    čutim le tesnobo
    in edini spomin, ki bolečino blaži,
    pa globoko v duši tiho leži.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo