Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

*Ni-ko-ni Natisni Priporoči prijatelju
Od Mistery   

Uboga živalca lahko ostaneš.
Pripoveduj……..
nenavadno ljubke zgodbe.

Sveti v temi ali v temi sveti,
nima druge,ležal je tam
list konjske mete.

Druge svetilke ni bilo,
splazi se skozi vrata,
koraki……….!

Drugačen mož, kakor krastače,
prelomi ga na tri,
le zase……!

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:31 - 28.01.2005

    Droben,
    premražen,
    lačen,
    sredi zime,
    v noči.
    Hladna, temna je ta noč!
    Zlomljena so krila njegova.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:02 - 26.03.2008

    Ni fajn, ko te ni.

    Ni, da ni,
    ampak boljše je,
    ko si.

    ...

    Beri dalje...
  • 23:57 - 04.03.2007

    Se spomniš, kako ostro ječi trava,
    ožgana od sonca in napojena
    soli, v oazi mehko zelena
    koprena z vetrom se poigrava...

    Beri dalje...
  • 11:50 - 10.02.2008

    V noči polni zvezd žarečih
    začutil mehkobo njenih sem dlani,
    delovale so čarobno kot vesolje,
    ki živi iz sebe v svoji večnos...

    Beri dalje...
  • 22:22 - 04.03.2007

    Jasno jutro mi oznanja, da je svet
    Avto, ki pada. A nespečna duša
    Skoraj na koncu vesolja poskuša
    Najti o...

    Beri dalje...
  • 14:33 - 10.12.2009

    Nastrgano jagodo si vgnetel
    na ustnico trkal kot vroč detel
    prijetno dišeč po čokoladnih
    vzdihljajih bele nitke...

    Beri dalje...
  • 13:19 - 11.01.2007

    Gledam te.
    Kako lepo se sanjam predajaš...
    Spiš,
    a vendar čutim tvoje srce,
    kako se v meni prebuja,
    Beri dalje...

  • 20:43 - 09.11.2005

    Topotaje se ko miš prikradem k tebi,
    v tej uri nočni.
    Z levico sežem ti v lase,
    se stisnem k tebi.
    Bodi moja glasno šepnem ti v...

    Beri dalje...
  • 18:56 - 05.03.2007

    Brez sanj me beda je nekoč rodila
    na nek deževen, običajen dan.
    Megla se je nad zibelko spustila
    in od tedaj kot da bi bil z...

    Beri dalje...
  • 21:57 - 01.01.2008

    ne vem, kako se je začelo, a
    besede iz kleti so obvisele
    nekje med metulji v želodcu in
    raztrganim spominom.
    Zdaj z ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo