Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

nobody's baby now Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a emily, v četrtek, 18. nov. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Voda se staplja s krvjo. Alkimija čustev mrtvega in živega. Občutek preseže vse meje. Ni lep. Ni grd. Samo Je. Smrtnost plačujemo po obrokih.

S pogledi popijem rdečo. Popijem vse kar naj bi bilo boleče. Telo prečiščujem spominov, ki se jih ne spomnim. Voda jih spere kapljo po kapljo.
Poljubi se navsezadnje ne poznajo pod kožo. Za nohti ni več njegovih celic. In novo telo imam. In nov prostor za novo obsesijo.
Samota je najboljše zdravilo razbitih oči. Ko pogledi več ne žgejo in ko solze spet tečejo svobodno, je še tisti OH odveč. Smisel življenja je v malih stvareh. V malih smrtih.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 13:16 - 03.04.2005

    Tako pokončno in ponosno je tam stala,
    sedaj pod nebom vase se vsa seseda.
    Nekoč v njej bìlo je življenje,
    danes živa je na nj...

    Beri dalje...
  • 10:12 - 05.03.2005

    Pustite mi spati,
    naj vsaj v sanjah jaz živim,
    tam dežela je smehljajev,
    ljubezni eliksir,
    svetla stran vseh značajev,
    bre...

    Beri dalje...
  • 21:08 - 21.06.2007

    Oči so tvoje črne, kakor morje,
    ki blešči se v mesečini,
    nasmeh tvoj, ki zašibi mi kolena,
    očara me v vsej svo...

    Beri dalje...
  • 10:18 - 27.05.2005

    Sediva. Tvoja glava na moji rami.
    Drhteča dlan te boža. Po nežnem zatilju.
    Občutek enosti. Nedosegljive sreče.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:00 - 27.08.2006

    Hm…. Začeti… končati…
    Kje in kdaj?
    Vzeti ali dati?
    Potem ali zdaj?
    Vprašanja mi že te...

    Beri dalje...
  • 21:45 - 03.07.2007

    Glasba tu odmeva,
    neskončnost tega napeva,
    tu lahko sem.
    Zariši mi v kožo,
    pokloni mi rožo,
    ostala bom ...

    Beri dalje...
  • 19:15 - 20.08.2006

    Noćas sam se odlučio promjeniti
    sazvati sastanak u glavi
    saslušati ponuđena mišljenja
    izabrati novog predsj...

    Beri dalje...
  • 22:15 - 07.05.2005

    Mami...
    Tale pesem, tale je zate.
    Zate, eno in edino.

    Ne vem kje naj začnem.
    Gledala sem albume...
    Vse te slike.

    ...

    Beri dalje...
  • 14:41 - 24.08.2007

    Starost prišla si,
    tiho šepetaš mi,
    nežni tvoj dotik,
    spreminja me vse dni,
    sem d...

    Beri dalje...
  • 22:57 - 29.10.2007

    Kot da Kaos
    mi vpletel misli je v glavo
    čisto nepovezano razumne
    žalostno vesele

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo