Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Refleksija Natisni Priporoči prijatelju
Od Ema   

Ker sem.

So sanje
In je mehka, božajoča sapa. 

To sem

Kjer stekata se nosnici,
Kjer se tope gube kože.
Od koder misel raste
In se steka.


Tenka črta horizonta

Sem.
Trepetam v prvih iskrah jutra,
Gorim v zadnjih poljubih dneva,
Noč me vsrka v zvezdnato nebo.
 

Večnost (za oči),
Izmuzljivost (korakom),
Cilj tihega hrepenenja.

 

Med sinjo svobodo

In zavezujočo otipljivostjo.

 

A sem.


 

Komentiraj pesem na forumu.
(1 komentarjev)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 18:14 - 17.09.2006

     

     

    Toplota greje najini srci,
    pokrita sva z odejo ljubezni.
    Redko se vidita dve mavrici,
    ...

    Beri dalje...
  • 14:33 - 18.05.2006

    Ležim ispod paukove mreže sa inficiranim umom,
    mislim da izlučujem nešto što me truje.

    Razmišljam o ljudima koji smo mogli biti <...

    Beri dalje...
  • 13:29 - 11.08.2006

    Glej pluje bela barka
    počas' kot hodi starka,
    po modrem morju pluje,
    po morju, ki je tuje.

    ...

    Beri dalje...
  • 08:08 - 25.04.2011

    Te krasne ženske,
    ne bom nikoli prebolel.
    vedno mi bo žal,
    da sem jo tako prizadel.

    Ne bom svojo...

    Beri dalje...
  • 09:58 - 18.04.2006

    Njemu je žaga
    odrezala roko
    in vsak prst
    je vzbrstel.
    Iz zemlje v nebo,
    med črne oblake.
    Kdo prste bi ...

    Beri dalje...
  • 23:47 - 28.06.2009

    Vidm, a sm slep-
    prazne so oči.
    Kričijo nema usta,
    sprašujem se kje si?

    ...

    Beri dalje...
  • 23:34 - 07.03.2005

    Hkrati ljubim te sovražim , mešaš moja čustva v mešanico TV limonade, ne daš čutiti mi kar čutim jaz, pustiš, da jokam brez dokazov, bojim se zdaj ...

    Beri dalje...
  • 09:39 - 05.09.2008

    V zvoku, ki nas je rodil,
    smo se vzpenjali
    nad strehe nebotičnikov,
    da bi ujeli deviški smeh
    oblačnih častilcev. Beri dalje...

  • 19:33 - 29.11.2005

    Pridi, pridi, lepi vran,
    odpočij si na moji rami..
    Nikdar več ne odleti stran,
    s svojimi temnimi perutmi me objemi...

    Beri dalje...
  • 19:19 - 06.03.2006

    Sem kot potujoči val,
    ki išče obalo resnice, ljubezni, dobrote,
    kot, da iščem nedosegljivo obalo,
    ki mi jo je človek odvzel.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo