Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Jesen, rdeči javor Natisni Priporoči prijatelju
Od Klavdija KIA Zbičajnik   

Jesen, da listje kri preliva.
Rdečil se je nazobčan list izdanega javorja.
Odmaknjen je pokril oči hladne.

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:37 - 22.04.2009

    zamujam na sestanke
    na drugi strani vse
    lepe obleke tega že
    še odurnega bolezen
    pokonča brez svinčnika Beri dalje...

  • 18:32 - 01.12.2006

    Sneg naletava
    Hodiva po snegu
    Razigranost sije iz najinih oči
    Snežinke loviva v dlani
    Loviva jih z usti
    Stopij...

    Beri dalje...
  • 21:17 - 04.09.2007

    Angel ob angelu,
    vrtnico rumeno proti nebu usmeri,
    spečemu angelu,
    spokojnost nameni,
    se v plesu z vrtni...

    Beri dalje...
  • 22:09 - 18.06.2005

    V meglici jutranje sreče,
    skoz gosto vejevje
    lesketa zore,
    zazrem se v ples
    zgodnj...

    Beri dalje...
  • 10:27 - 08.02.2006

    Zdaj pa ples po slemenu dneva.
    Kosmata šala ne zveni kot vic -
    Preplah, da v zenico večera
    zalučaš kak betežen stih.<...

    Beri dalje...
  • 06:15 - 12.01.2005

    K tebi so misli se zopet vrnile,
    prvo so pot že nekdaj prehodile.
    Niso pustile le zven teh spominov,
    ki so v nama se zopet zbudili.<...

    Beri dalje...
  • 20:47 - 18.05.2005

    Rada bi tako pesem napisala,
    ki bi upanje mi dala.
    Upanje,
    da tudi zame,
    za otroka moja, 
    nekje na svetu tem, Beri dalje...

  • 23:38 - 27.06.2007

    plapolajo zvezdne ceste
    med utrinki noči,
    povita v ponošene sanje
    hrepeneča od vina,
    pozabljena zaradi globin ...

    Beri dalje...
  • 16:51 - 23.03.2005

    - kako srecna
    kako napolnjena z zarom,polna energije,kako cutim zivljenje...!!!!!
    - kako lepo, kako prekleto lepo mi je danes bilo
    -...

    Beri dalje...
  • 19:28 - 01.09.2008

    Po polnoči
    je svetla noč,
    lišček gostoli
    zazrem se v luno,
    roteč rekoč,
    slišiš naju li?

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo