|
|
Biti ali ne biti |
|
|
|
Od mathea
|
|
Vsak bil bi. Le kdo je? Ker vsakdo je, Zakaj se zdi mi , Da me ni?
Sem? Si? Kdo smo mi? Si ti jaz? Sem jaz ti? Kdo rekel je , Da se mu zdi? Nihče ni, Kogar ni. Je, Kdor tako živi. Komentiraj pesem na forumu. (0 komentarjev) |
|
|
|
|
Naključne |
-
23:21 - 24.05.2009
Vsak tvoj poljub je sanjski in tvoj vonj je božanski, tvoje oči mi utrip povečajo, vse moje misli se tebi posvečajo. Vsak ta verz im...
Beri dalje...
-
16:52 - 14.08.2006
Podari mi poljub življenja,
naj nebo spet nagne se nad zemljo,
zašep...
Beri dalje...
-
17:14 - 28.01.2006
Dajati, sprejemati, besede polne. Ko si dal, si že sprejel. Kdaj boš to dojel?! ...
Beri dalje...
-
12:11 - 31.10.2012
Gluha,
ne sliši.
Slepa.
ne vidi.
Skovanka,
za opis.
Sluha,
za zavih.
...
Beri dalje...
-
11:59 - 12.08.2006
Žametno modro morje motri mornarja s kapljami slanimi od koprenaste megle.
S solzami svilnatimi tone k biserom.
S sanjami se spaja ...
Beri dalje...
-
09:36 - 03.02.2010
Slikarjev dandanašnjih umetnije,
Iz vseh mogočih izmov spakedrane:
M
Beri dalje...
-
12:43 - 20.06.2006
Oko slika narek misli, le vzorec resničnosti.
Skrbno nadzorovan kaos, ki utaplja naključja in njih čarovnijo
Beri dalje...
-
09:47 - 09.10.2011
Zakaj, zmeraj kadar jo srečam
pozabim vse človeške jezike
in postanem nem?
In ona nikoli ne izve,
kar h...
Beri dalje...
-
14:18 - 12.02.2011
Čudim in čudim se moči mišljenju
in kratki pameti vseh nas ljudi,
toliko različnih umov na svetu,
a nihče ne obuja duhovnih ...
Beri dalje...
-
16:46 - 12.01.2008
Poslušal pesem znane sem osebe
pretakala se je kot potok sredi jas,
rima rimo je nadkriljevala
ostal od nje je v meni...
Beri dalje...
|
|
|
|
|