Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Biti ali ne biti Natisni Priporoči prijatelju
Od mathea   

Vsak bil bi.

Le kdo je?

Ker vsakdo je,
Zakaj se zdi mi ,
Da me ni?

Sem?

Si?

Kdo smo mi?

Si ti jaz?

Sem jaz ti?

Kdo rekel je ,
Da se mu zdi?

Nihče ni,
Kogar ni.

Je,
Kdor tako živi.

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 18:16 - 11.02.2008

    Tako rada bi se zdaj te dotaknila
    Se zagledala v tvoj obraz...
    Da ne bi nikoli pozabila
    Kdo si meni ti in kdo sem tebi jaz.
    ...

    Beri dalje...
  • 19:55 - 22.05.2008

    Včasih je težko,
    ko pozabim da imajo moji označevalci
    v tvojih ušesih drugačne označence
    in obratno
    in so vse ...

    Beri dalje...
  • 11:32 - 04.03.2008

    I’m alright!
    I’m OK!
    That’s what I always say.

    But I’m no...

    Beri dalje...
  • 20:56 - 15.06.2006

    Brenkaš po strunah razpoloženja,
    krpaš melodične luknje sistematično ob večerih.
    Kakor da bi dihal polžje korake na obroke.
    Kot da b...

    Beri dalje...
  • 18:41 - 10.06.2011

    Reklamacija na mestu,
    dekle ima napako.
    Ona je popolna,
    ni težav, kot z drugo vsako.

    Redko najdeš ji enako, Beri dalje...

  • 15:38 - 03.08.2007

    Sončno je, sonce pripeka,
    a ko zavijeva
    v temačen gozd
    se novo polje rojeva.

    Tišina je,
    le pt...

    Beri dalje...
  • 09:40 - 27.01.2005

    Vselil se je v milijonsko mesto.
    V Nebotičnik, da bi se lahko dotaknil neba.
    A bila je zabloda ta.
    Ni se dotikal neba, le skozi stek...

    Beri dalje...
  • 20:08 - 13.06.2007

    Ljubezen, ki osrečuje,
    ni samo sreča,
    tudi bridka solza,
    ki po licu spolzi.

    Ljubezen poljubi,<...

    Beri dalje...
  • 21:51 - 03.06.2008

    Tja daleč, daleč me ponese obraz,
    V vrtinec - vihar pregrešnih naslad,
    Spet me prelestno zaobj...

    Beri dalje...
  • 21:45 - 04.03.2005

    Ni nam lahko na tem svetu živet!
    Ni nam lahko na tem svetu trpet!
    Je pa lahko srečen bit.
    Le malo ljubezni zaužit!

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo