Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Biti ali ne biti Natisni Priporoči prijatelju
Od mathea   

Vsak bil bi.

Le kdo je?

Ker vsakdo je,
Zakaj se zdi mi ,
Da me ni?

Sem?

Si?

Kdo smo mi?

Si ti jaz?

Sem jaz ti?

Kdo rekel je ,
Da se mu zdi?

Nihče ni,
Kogar ni.

Je,
Kdor tako živi.

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 18:14 - 30.11.2010

    Lepe, črne oči z žalostnim pogledom,
    otroci okoli nje, mamice mlade,
    pogledi polni upov in pričakovanja.

    Kako naj sp...

    Beri dalje...
  • 09:43 - 02.02.2006

    V okvir človeških zmot zazrti se učimo, kaj je tam…
    In spet iščemo dragulje na paleti tujih sanj…
    Drugi pojmi, čudne misli na...

    Beri dalje...
  • 05:49 - 18.11.2012

    Toliko izgubljenih kalorij,
    poglobljeno razmišljam o tebi.
    Pošteno me že desnica boli,
    rokomet ranjeno srce kre...

    Beri dalje...
  • 00:11 - 10.11.2006

    Posedanje v kavarnah ima svoj čar.

    Neobnjejsedeče izmenjujoč
    thalassna zrenja.
    Neobnjejsedeče vzklikajoč
    bdaglr...

    Beri dalje...
  • 07:52 - 18.11.2005

    Odkar pomni moje srce,
    še preden začelo se zavedati je bitja,
    nosi v sebi tvoje le ime.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:56 - 04.09.2007

    kako dišiš,
    zapiram in odpiram oči,
    v tvojo veličino stremim,
    za vonjem hlastam,
    nasteža...

    Beri dalje...
  • 18:56 - 25.09.2008

    Noč svetla, bela, zelena, temna
    barvita
    skrita
    ljubezniva
    zasanjana
    raznolika
    topla
    odbita
    ...

    Beri dalje...
  • 18:50 - 30.11.2010

    Zmačkan sem se zbudil,
    premražen na hrastovih tleh,
    iz sanj o prečudoviti obleki,
    ki visi čez tvoje majhne prsi.
    Raje...

    Beri dalje...
  • 13:39 - 12.01.2005

    V miru,spokoju mi duša drhti,
    lepo je, če si brez skrbi…
    Ob metanju kamenčkov voda vzvalovi
    v krogih simetričnih se ...

    Beri dalje...
  • 20:21 - 18.04.2008

    Spomin zaplava v tisto noč,
    ki mi nasula zvezdic je prgišče,
    ko najini zaviti cesti,
    našli isto sta križi&sca...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo