Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Čemu ples...? Natisni Priporoči prijatelju
Od Neva   

Čemu se upiram,
v črnino zavijam sredi svetlobe?
V rockovskem ritmu umiram,
prepolna spomina grenkobe.

Od kod naj izviram,
globino razjedam naj znotraj lepote?
V divjosti giba prodiram,
prepolna trenutka samote.

Komentiraj pesem na forumu.
(5 komentarjev)




Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 08:47 - 25.04.2005

    Sploh veš, kakšen je občutek,
    ko v trepetajoči sopari sestradan
    čepiš v ožgani travi?
    Kako zbran je pogled,
    ko najdeš najmanjšo...

    Beri dalje...
  • 13:56 - 21.05.2011

    Dober večer mlada dama,
    ste tudi vi ostala sama.
    Čas je na vaši strani,
    nihče vam nič ne brani.

    Kakšni so nač...

    Beri dalje...
  • 14:53 - 06.12.2010

    Nimam te več...pika.
    Včasih boli, a sem velika.
    Le pridi spet k meni, ko te zamika.
    Nisem sovražnik, ne rabiš u...

    Beri dalje...
  • 21:54 - 17.12.2010

    Hvala za vse s tabo preživete dneve,
    hvala za vse objete noči,
    hvala za vsa nežno prebujena jutra,
    in hvala za vse česar več...

    Beri dalje...
  • 08:54 - 04.05.2007

    Iskrice krešejo,
    zvezdice plešejo,
    v zraku se čuti,
    ta čarobni opoj,
    zvezdic nebroj,
    ...

    Beri dalje...
  • 17:22 - 18.10.2007

    ...

    Beri dalje...
  • 11:06 - 17.04.2008

    Bila je čudno dolga noč
    v njej sem buden umoval,
    kako različni smo med sabo
    nihče se ne bi žrtvoval.

    Vsak nosi ...

    Beri dalje...
  • 11:05 - 12.03.2005

    Črna zemlja, rdeča zemlja, rjava zemlja...
    Zemlja naša zadnja je dežela.
    Toliko življenj smo ji že podarili!
    Toliko trupel pod njo s...

    Beri dalje...
  • 07:51 - 07.03.2006

    Obup me v nočeh trpinči,
    ugrabi telo,
    zapleni tla, potem nebo,

    kot besna ujma me vrtinči,
    stiska srce,
    lomi, cefra, ...

    Beri dalje...
  • 04:27 - 13.02.2006

    Sedim ob tabornem ognju,
    ves blažen in zamaknjen,
    nemiren, ko gledam njo, ona mene,
    njena gola ramena...
    Svojo voljo prepusti...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo