|
|
*Preteklost |
|
|
|
Od felicko
|
|
Sem moral spoznati tebe, da bi spoznal ljubezen, radost in žalost? Zakaj sem s teboj doživljal zanose in padce?
Je moralo miniti leto in več, je moralo miniti toliko dni, da bi spoznal kaj je ali ni ljubezen? Da sem iskusil novo izkušnjo ljubezni, žalost in veselje?
Zakaj se je to spoznanje imenovalo s tvojim imenom?
Rojena si v mojih sanjah, v mojih mislih, oblikovana do popolnosti, kot vila ljubezni, lepa, kot so vse lažne sanje.
In nekega dne sem spoznal... Bil je dan mojega prebujenja, dan razočaranja in čudenja, pojavila si se v družbi svojih lastnosti, z dobrimi in slabimi stranmi.
Čas preživet s teboj je bil čas veselja in žalosti, sanj... Bili so trenutki zanosa in ur, ko sem zaradi tebe in samo zate izgubljal sebe in svoj jaz.
Danes, ko je vse mimo te kličem z imenom Preteklost. Bilo bi bolje, da te nisem srečal, bilo bi razočaranje manj in ti bi ostala lepa, kot vila iz sanj.
Komentiraj pesem na forumu. (0 komentarjev)
|
|
|
|
|
Naključne |
-
15:49 - 09.04.2008
Veš, kaj bi rada tebi govorila?
Oprosti mi za vse prihodnje čase,
D<...
Beri dalje...
-
07:20 - 30.07.2007
Zazibam te s pogledom,
ko plavaš v modrini neba.
Enkrat zelena, drugič srebrna,
tako postavna bdiš
nad...
Beri dalje...
-
12:16 - 18.11.2007
Letovišče neizrečenih besed,
premor med vrsticami
in greh poln mehkobe,
ki lomi čast in ponos.
Beri dalje...
-
11:55 - 06.10.2006
night darken by the moon with no sound around
is the only one who understands how I feel inside;
sharing all my drea...
Beri dalje...
-
15:32 - 06.12.2005
Odpni svoje misli… Naj na oblaku, ki se je pravkar izpraznil odletiva v vesolje…
...
Beri dalje...
-
16:19 - 07.09.2006
Nekaj trenutkov,
kratkih in sladkih,
bi rada, ce smela
v tvojem objemu,
na srcu tvojem se grela.
...
Beri dalje...
-
23:28 - 26.02.2013
Vsiljivci so v moji glavi,
ta gomad mi razjeda um,
glodajo in glodajo nepridipravi
sovražnik spil je moj pogum....
Beri dalje...
-
17:55 - 02.05.2011
Tega jaz ne bi storil,
nikoli, če bi bil ti.
Ti tega ne bi storila,
nikoli, če bi bila jaz.
Še vedno sediva,<...
Beri dalje...
-
15:59 - 10.06.2005
Če se slika nevihta, Še ne pomeni, da lahko Platno spremeniš v nebo. ...
Beri dalje...
-
21:40 - 17.06.2007
na svetu sta dve stvari...
strah in veselje.
vmesna sestavina pa je sreča.
...
Beri dalje...
|
|
|
|
|