Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

*Preteklost Natisni Priporoči prijatelju
Od felicko   

Sem moral spoznati tebe,
da bi spoznal ljubezen,
radost in žalost?
Zakaj sem s teboj doživljal
zanose in padce?

Je moralo miniti leto in več,
je moralo miniti toliko dni,
da bi spoznal kaj je ali ni ljubezen?
Da sem iskusil novo izkušnjo ljubezni,
žalost in veselje?

Zakaj se je to spoznanje
imenovalo s tvojim imenom?

Rojena si v mojih sanjah,
v mojih mislih,
oblikovana do popolnosti,
kot vila ljubezni,
lepa, kot so vse lažne sanje.

In nekega dne sem spoznal...
Bil je dan mojega prebujenja,
dan razočaranja in čudenja,
pojavila si se v družbi svojih lastnosti,
z dobrimi in slabimi stranmi.

Čas preživet s teboj je bil čas
veselja in žalosti, sanj...
Bili so trenutki zanosa in ur,
ko sem zaradi tebe in samo zate
izgubljal sebe in svoj jaz.

Danes, ko je vse mimo
te kličem z imenom Preteklost.
Bilo bi bolje, da te nisem srečal,
bilo bi razočaranje manj
in ti bi ostala lepa, kot vila iz sanj.


Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:49 - 09.04.2008

    Veš, kaj bi rada tebi govorila?
    Oprosti mi za vse prihodnje čase,
    D<...

    Beri dalje...
  • 07:20 - 30.07.2007

    Zazibam te s pogledom,
    ko plavaš v modrini neba.
    Enkrat zelena, drugič srebrna,
    tako postavna bdiš
    nad...

    Beri dalje...
  • 12:16 - 18.11.2007

    Letovišče neizrečenih besed,
    premor med vrsticami
    in greh poln mehkobe,
    ki lomi čast in ponos.
    Beri dalje...

  • 11:55 - 06.10.2006

    night darken by the moon with no sound around
    is the only one who understands how I feel inside;
    sharing all my drea...

    Beri dalje...
  • 15:32 - 06.12.2005

    Odpni svoje misli…
    Naj na oblaku, ki se je pravkar izpraznil
    odletiva v vesolje…

    ...

    Beri dalje...
  • 16:19 - 07.09.2006

     

    Nekaj trenutkov,
    kratkih in sladkih,
    bi rada, ce smela
    v tvojem objemu,
    na srcu tvojem se grela. ...

    Beri dalje...
  • 23:28 - 26.02.2013

    Vsiljivci so v moji glavi,
    ta gomad mi razjeda um,
    glodajo in glodajo nepridipravi
    sovražnik spil je moj pogum....

    Beri dalje...
  • 17:55 - 02.05.2011

    Tega jaz ne bi storil,
    nikoli, če bi bil ti.
    Ti tega ne bi storila,
    nikoli, če bi bila jaz.

    Še vedno sediva,<...

    Beri dalje...
  • 15:59 - 10.06.2005

    Če se slika nevihta,
    Še ne pomeni, da lahko
    Platno spremeniš v nebo.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:40 - 17.06.2007

    na svetu sta dve stvari...
    strah in veselje.
    vmesna sestavina pa je sreča.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo