Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

neskončnost Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Beba, v torek, 07. mar. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

V črni temi, se žarek blešči,
ali se mi samo zdi,
da nekaj v tej svetlobi posebej žari?

Da, vrata so to, s ključavnico zlato,
le kje je zdaj ključ,kažipot,
da vidim kam me lahko odpelje ta pot?

Stojim zdaj pred vrati
ali moram še dolgo tukaj stati?
Želijo mi nekaj zašepetati….

Ne slišim,radovednost se v meni razplamti…
Ali poskušam vrata v neskončnost odpreti
in se v svojo prihodnost zazreti?


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 23:54 - 06.11.2004

    Še nekaj besedic že spet,
    pol pa požanjem še zadnji cvet,
    še nekaj besedic zate,
    aishiteiru…

    Beri dalje...

  • 08:04 - 09.06.2007

    Bum, bum, topa bolečina,
    rum, rum, narkotik zlat.
    Bum, bum, rdeč kozarec vina,
    rum, rum, strupeni gad.

    Korenine...

    Beri dalje...
  • 12:20 - 18.04.2008

    Obišče me
    dekle iz sanj,
    ko počasi in veselo-
    se umakne,
    še malo proti klopi,
    rjav...

    Beri dalje...
  • 19:34 - 07.10.2007

    jaz še zmeraj čakam
    na modri oblak,
    rumeno listje,
    mrzli zrak 

    ...

    Beri dalje...
  • 19:35 - 13.12.2010

    Kadar poneso k pokoju
    me nekoč iz rodne hiše
    tja na britof, med mrliče,
    ali, če bom padel v boju

    ...

    Beri dalje...
  • 14:01 - 02.11.2004

    Sedim za volanom,mudi se...hitim...
    pritiskam na plin,v mislih zbežim...
    ne vidim brisalcev, ki komaj hite,
    da očistijo sledove nesk...

    Beri dalje...
  • 10:52 - 07.10.2005

    puška poči
    poglejte junaka
    poglejte bedaka
    pred veseličko obleži

    ...

    Beri dalje...
  • 17:25 - 28.12.2010

    Pozabljam vse,
    kar ni in kar je,
    četudi obstajaš,
    pozabil sem te.
    Brez spomina živeti,
    res je lep...

    Beri dalje...
  • 20:11 - 01.11.2004

    Lesena glava
    Leži sredi sobe.
    Ta glava je brez
    Oči, nosu in ušes.
    Ta glava ima samo
    Lase in usta s črnimi zobmi.
    I...

    Beri dalje...
  • 13:52 - 26.04.2005

    Mrak na obali, z vseh strani legajo sence.
    Sonce potonilo že v morje, zdaj nočni je čas.

    Nikjer ni življenja, tu na obali.
    A le n...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo