Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Jaz-napačna? Natisni Priporoči prijatelju
Od Larcy   

Sem mogoče napačna,
hladna in mračna?
Me obdaja pesimizem,
Zaradi česa se grizem?

Sem malo prestrašena,
Negotova in nezrela še?
Je minil še en dan slabosti,
Da se počutim v veliki norosti?

Brez veze je pisat to na papir
Potegujmo se le za mir
Le kje na svetu je pravica
Zakaj nihče ne sliši mojega klica?

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:05 - 24.06.2005

    Dekle ki si razraščeno po meni
    ženska ki si zavrta vame
    Reši se in reši me
    brezen je veliko
    kamor bova padla.
    Globine.
    Beri dalje...

  • 07:31 - 20.10.2009

    Ko padaš, padaj sam, ostale pusti živeti.Ne vleči za sabo ljudi, ne vleči......Pusti jih, da živijo življenje, pusti da srečni so,ne...

    Beri dalje...
  • 16:19 - 16.02.2006

    Ne bo mi žal,
    da bil si moj edini,
    ki sem verjela vanj,
    ne bodo zbrisani spomini,
    na čas, ki bil je kot iz sanj,
    ne bom ob...

    Beri dalje...
  • 00:10 - 19.09.2006

    Večeras ne smijem zaspati bez ljubavi,
    ostavila si ptice i njihov glas u meni,
    a prije polaska obećala mi u vazi l...

    Beri dalje...
  • 11:47 - 12.08.2006

    Astrodisko je pripet zunaj konvencij.
    In je umetnost.
    Berem te stihe in slutim energijo.
    Berem te stihe in minevam.
    Minevam in ...

    Beri dalje...
  • 05:02 - 01.04.2006

    Kadar volkovi tulijo v temno noč,
    prevzame me njihova premoč.
    Tako odločno v nebo zrejo in vedo,
    zakaj to počnejo.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:54 - 12.01.2006

    1

    Bela v belem
    ješ sneg iz dlani,
    lačna dotikov
    v ogledalu sneži.

    ...

    Beri dalje...
  • 22:02 - 23.09.2012

    Je prazen lonec domišlije, čakam da bo poln, da se zlije po papirju, da plaval bom kot čoln, po morju poezije.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:00 - 15.06.2008

    solzica
    solza
    z oblaka in z duše
    nihče ni dovolj Velik
    da bi polovil vse

    ...

    Beri dalje...
  • 20:09 - 17.02.2012

    Ljuba moja!
    Znova napisal bi ti pesem
    V njej te ljubil
    s pogledi
    s poljubi
    z rokami
    s seboj.
    Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo