Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Narava Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Žoržeta, v petek, 24. feb. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Ob tebi počutim se varno, mirno.
vedno znova me sprejemaš v svoj objem,
mi prisluhneš, tolažiš.

A včasih pokažeš moč svojo,
bliska se in grmi,
toča na zemljo pada,


s svojo močjo nas bi kaznovala rada,
takrat vsak človek v sebi ihti
in te odpuščanja prosi.

Vendar ostala boš gospodarica,
še vedno čez tvoje svobodno nebo 
poletela bo vsaka ptica,
nihče te ne bo mogel spremeniti,
saj le ti moreš življenje podariti.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:39 - 05.01.2007

    Moja so polja, njive zorane,
    moje so steza, travnik in gozd,
    tvoje so misli meni poslane,
    tvoj sem, ostajam, komaj le gost. ...

    Beri dalje...
  • 14:51 - 22.01.2011

    Pridi srce, nežno me objemi,
    malo se nasmej.
    Vem naredil sem neumnost.
    Zaljubil sem se vate,
    vem, kot ze...

    Beri dalje...
  • 12:52 - 24.08.2005

    Zatekla si iznad mene nebo kako plamti željom,
    pa si dubinom boja, zvijezde pustila posteljom
    i visinom svoga srca, jastukom zapalila i...

    Beri dalje...
  • 00:10 - 11.06.2007

    Tisto pesem sem ti spet poslal,
    tisto po kateri sva se valjala,
    da bi mogoče se še enkrat,
    ko veš, da pogre&sc...

    Beri dalje...
  • 16:37 - 12.01.2008

    Ves čas na preži:
    morda bo naslednji poljub zabrisal del maske,
    morda bo naslednji ugiz odtrgal kos oklepa,
    morda se bodo tv...

    Beri dalje...
  • 16:52 - 02.09.2008

    Plamen sem, ki žarim
    sredi sveta temnih globočin
    v senci enakih,
    prevalnih strmin
    a jaz svetim se z gorskih vršin. ...

    Beri dalje...
  • 19:01 - 22.05.2006

    Sem srečala moža,
    ki je govoril o lepoti sveta,
    moža, ki rekel je,

    da pokazal mi bo pot,
    kako videti lepoto vse povsod. Beri dalje...

  • 07:08 - 16.01.2009

    Za dušo je telo področje
    kot je zemlja za telo,
    vse nosi žalost in dobrine,
    rojeva se ljubezen, zlo.

    Iščem moč ...

    Beri dalje...
  • 18:26 - 08.03.2006

    Ponujaš mi poštenost
    do jutra
    in potem razgled...
    Kako vzemirljivo!
    Slišim šepetanja
    ustoličenih v ljubezen,
    kričavih...

    Beri dalje...
  • 10:41 - 30.03.2007

    V čigavem poldnevu ljubezni
    sva zamedila poljube?
    Na drugi strani bivanj
    so milostne sence.
    Čarovnija upanja
    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo