Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

*Misli Natisni Priporoči prijatelju
Od felicko   

Prihajajo in odhajajo
male in čudne,
morda iz strahu
ali iz nemoči,
včasih besne,
včasih tihe.
Iz noči proti jutru,
včerajšnjem ali jutrišnjem,

je vseeno.
Prihajajo in odhajajo
te male, čudne in vesele,
včasih mračne
vsakdanje misli.

Komentiraj pesem na forumu.
(1 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 12:38 - 11.11.2005

    Sama
    iz oblaka
    cigaretnega dima
    za okroglo mizo
    sedi
    in misli
    kako bi pesem

    ...

    Beri dalje...
  • 06:36 - 11.08.2006

    Človek sem in vem le to,
    da sem dosti kompliciran.
    Ne razumem se dovolj,
    da bi upravljal se kot stroj.

    ...

    Beri dalje...
  • 09:18 - 13.12.2006

    V posmehu pomladnega dne
    in pričakovanju, ki ga ni
    stopam skozi galerijo obrazov.

    ...

    Beri dalje...
  • 07:37 - 19.01.2005

    Poželenje, sla,
    mi preblisk oči prekriva,
    so pota oddaljena,
    duša, srce,
    grehi ustvarjeni,
    pa mar greh je že sama misel, Beri dalje...

  • 21:57 - 03.06.2005

    Sonce
        in ti
            kopanje
                  jama

    to je sonet to ni tvoja uč trzalca

    ...

    Beri dalje...
  • 18:43 - 01.09.2008

    Vije reka se v meglic daljavo,
    žubori v slapičih dvignjenih nad strugo,
    pritegne ji vodomec gor z drevesne veje,

    presk...

    Beri dalje...
  • 22:07 - 25.10.2006

    Prebudila sem zvezde
    Utrinjajo se za naju
    Lesketajo srebrnkasto
    Zlatijo tvoje oči

    ...

    Beri dalje...
  • 19:15 - 17.12.2006

    Bil je dan v maju ko spominčice
    ob robu moje grede so razcvetele se.
    Plaho pod obronek gozda stisnjene
    sramežljivo modre, dr...

    Beri dalje...
  • 17:48 - 25.01.2009

    Spet zaplesal bom s teboj,
    snežni valček bo le tvoj,
    me objela nežno boš,
    čarobna bo ta noč.
    Zunaj hladno, zima je, Beri dalje...

  • 21:22 - 07.01.2008

    Kupila sem usnjene škornje
    z ogabno lakasto peto
    rdeče nalakirala nohte
    si bele lase razmetala čez ram...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo