Kako vse mine
Napisal/a dohtar, v torek, 21. feb. 06
Ocena urednika:
Ocena uporabnikov:
(0 glas)
Glej kako vse mine, kako čas človeka v temno zemljo porine, temna,vlažna,brez usmiljenja te pokrije, tvoje telo,tvoja duša,tvoje srce počije... Minljivo je življenje, minljivost človeka me vedno znova zmede,
zakaj človeka čas prehiti, zakaj pa reka tiho teče mi? Tiho teče in zanjo čas se ne zmeni, surovo moč kaže mi, zakaj se nikoli ne utrudi, kako,da večno lahko živi? Pride in odnese mi spomine, tiho zadrži jih zase ko človek že mine, in tiho šepeta večnosti na uho, ali kdaj mene minilo bo?
Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje. Prosimo, prijavite se ali registrirajte.
Komentarji uporabnikov (0)
Naključne
13:43 - 01.03.2009
Prespana sobota
v tuji hiši
v tuji kuhinji
z žlico stojim pri štedilniku.
Mlečno ljubljansko sonce
...
Beri dalje...
19:05 - 15.07.2007
Trop sesalcev podobnosti ribe
se požvižga na človeške hibe,
zato polovica možganov spi,
ko vadijo ljubezenske gibe.
Beri dalje...
20:30 - 24.06.2006
Čutiš sonce toplo sijoče? sen ga prosila, naj sije zate. Čutiš veterc božajoč? Sem ga prosila, naj boža te. Vidiš n...
Beri dalje...
19:56 - 18.10.2008
V brezbrižju vsakdana, v lebdečo preteklost
na platnu se barva preliva.
Stkano bilo je na statvah prastarih,
ko...
Beri dalje...
08:45 - 28.02.2006
Objemi in poljubi me, nežno, kot znaš le ti, naj skrita želja me ponese v tvoj objem.
...
Beri dalje...
11:42 - 24.10.2009
Nežen vetrič hladi
moje razbeljeno telo.
Sonce mi je razgrelo ude
in me kopalo v toplini.
Zvok n...
Beri dalje...
22:31 - 21.07.2005
Zdi se mi da sem ljubila In še ljubim globoko plehko kot to zmore(j)mo otroci
...
Beri dalje...
16:19 - 05.10.2009
Vse je bilo pod oblaki.
Zaprli smo dežnike
in našli kaplje, težke kot vesolja.
Tega dne smo se zavedli,
Beri dalje...
19:24 - 02.09.2008
Pesek v očeh,
ki se zažira v moj pogled;
žile kričijo in v izdihih mezijo kri,
ki se spušča po licih in oblizuj...
Beri dalje...
10:30 - 04.02.2005
Hodil sem čez minska polja
ni prestrašil me prepada rob.
Želel sem le, ne biti snob,
početi to, kar me je želja.
Beri dalje...