Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ni greh Natisni Priporoči prijatelju
Od aneli   

Oprosti za vse nežne poglede
rojene v sanjah o sreči,
oprosti za vse kar sem rekla
ali sem hotela izreči.

Oprosti mojim sanjarjenjem,
da skupaj sva,
oprosti, ker sem v tebi videla boga
in, ker si mi bil del sanj.

Oprosti, ker sem v tvojih očeh
videla le veselje in smeh,
oprosti, ker sem te imela rada,
a to nikoli ne bo greh.


Komentiraj pesem na forumu.
(5 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:29 - 30.06.2005

    Ne vidim in ne slutim rešitve zastoja misli,
    postajam sovražnica lastnih rok.
    Kot zapornice se mi zapirajo dlani,
    nepovezane s tokov...

    Beri dalje...
  • 10:50 - 08.02.2006

    1.

    Pa so kupili kletko
    in v njo položili besede.
    Za vsak kljun
    živopisno frazo.
    Za vsako pero
    drugačno barvico...

    Beri dalje...
  • 14:49 - 12.03.2005

    Sedela sem na balkonu
    in sanjala o tvojem toplem objemu,
    o tvojih iskrivih očeh,
    ki jim lunin sij daje še močnejši lesk…...

    Beri dalje...
  • 17:57 - 30.04.2008

    S cmokom v grlu
    in krčem v želodcu
    ki ostane
    kot ostane v nosu vonj
    smrdljivih nogavic
    kot nek ...

    Beri dalje...
  • 02:04 - 31.12.2004

    Drobceni korakci topotajo,
    zlato rumeni laski plapolajo. 
    V siju žametne pomladi,
    otroci na polju se igrajo.

    ...

    Beri dalje...
  • 10:45 - 28.02.2008

    Ker me vleče k tebi
    Je neznosna senca luči,
    Ki prihaja od znotraj
    Kot kazalec, ki zapoveduje.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:38 - 04.03.2008

    Tudi ta Romeo je umrl, da bi bil s svojo Julijo.

    Neke noči je omahnil v globino,
    še pred...

    Beri dalje...
  • 07:18 - 29.08.2008

    Kakšno hišo naj zgradim,
    ko najin svet izgine?
    Kako zatrla bom spomin,
    pretrmast je, ne mine.

    Saj novo pot bi tl...

    Beri dalje...
  • 11:25 - 12.11.2006

    Kolona ljudi se počasi premika.
    Nestrpnost kipi .
    Grozeči nemir valovi.
    Vzkliki v množici!
    Potrpežljivost ponikne. Beri dalje...

  • 11:04 - 21.02.2006

    Slast laganja je v izgovarjanju besed.
    Tudi ti lažeš zato?
    Da lahko izrekaš, hlastaš po zraku?
    Da tvoj glas pada na v...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo