Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Nagovarjanje Natisni Priporoči prijatelju
Od Neva   

Poj pesem mi z jezikom,
v njej bom struna, ki zveni,
beseda vsaka tempelj,
ko po prsih mi drsi,
z dlanmi zapoj mi pesem,
v njej bom tamburin zveneč,
gib mojih bokov val,

ki udarja v tvojo kleč,
in podariš mi flavto,
naj nanjo zaigram,
najbolj čutno melodijo,
ki s poljubi jo poznam,
in ko ugasne bakla,
končan bo ta koncert,
ti mirno bom dejala,
enkraten si, ekspert.Komentiraj pesem na forumu.
(15 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 22:33 - 15.09.2005

    Zlata nit se vije skozi moje sanje.
    Čarobno jutro prebudi me s svojimi poljubi,
    požgečka me nežno
    in obljubi mi začaran dan.
    ...

    Beri dalje...
  • 17:16 - 08.03.2007

    Uštela sva se.  Morda ti bolj kot jaz?!
    Nisem ti rekel, da si te želim...
    .... še namignil nisem ...
    Pa s...

    Beri dalje...
  • 14:43 - 24.01.2005

    Izvir na reki pada v temo
    glasnega skovirja.
    Od sedaj ne diham
    pravega kisika.
    Noč je.

    ...

    Beri dalje...
  • 23:24 - 14.09.2005

    Malo, čisto malo in
    začutim dah na vratu ...
    In božam tisti mali
    košček sveta,
    nekje nad popkom.
    Tik nad popkom.
    Beri dalje...

  • 23:21 - 19.02.2005

    V zrnu je napisano tvoje ime -
    v riževem zrnu.
    Kupljenem na mostu.
    Med starim in novim mestom.
    Čisto na drobno je napisano, Beri dalje...

  • 09:36 - 08.11.2007

    Komaj šest krat osem lun
    se je zvrstilo
    odkar moj sin
    je prišel na Zemljo.

    Pa že m...

    Beri dalje...
  • 16:04 - 25.04.2011

    Prekleta dekleta,
    prekleti možje.
    Nič ne bi delali,
    samo fukali bi se.

    Vidite dame,
    kam s...

    Beri dalje...
  • 23:06 - 14.06.2007

    To minuto vse rože sveta odprle so cvet...

    Artizem je povsod,
    čarokrasno horizont preveva.
    Ajda cveti, bezeg di&scar...

    Beri dalje...
  • 10:58 - 02.06.2008

    Že dolgo, večno si želim,
    da slišala za ramo bi korake,
    ki moje misli bi lovili-
    objema ne bi se branila...

    Beri dalje...
  • 19:36 - 09.05.2005

    Objokane oči so včasih tako zelo lepe,
    V njih se iskri nekaj, česar tam drugače ni,
    Lahko povedo več, kot katerakoli beseda,
    Lahko p...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo