Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Nagovarjanje Natisni Priporoči prijatelju
Od Neva   

Poj pesem mi z jezikom,
v njej bom struna, ki zveni,
beseda vsaka tempelj,
ko po prsih mi drsi,
z dlanmi zapoj mi pesem,
v njej bom tamburin zveneč,
gib mojih bokov val,

ki udarja v tvojo kleč,
in podariš mi flavto,
naj nanjo zaigram,
najbolj čutno melodijo,
ki s poljubi jo poznam,
in ko ugasne bakla,
končan bo ta koncert,
ti mirno bom dejala,
enkraten si, ekspert.Komentiraj pesem na forumu.
(15 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 11:54 - 06.04.2006

    Različne misli
    s priokusom grenkobe
    lebdijo v zraku,
    želel bi jih utopiti
    v močni pijači.

    Ne gre!

    ...

    Beri dalje...
  • 09:29 - 22.12.2005

    Danes nekako ne vidim dobro tega sveta,
    gledam ga skozi prizmo, ki teče iz srca.
    Morda pa je to kar vidim tako celo bolj res,
    od v...

    Beri dalje...
  • 16:31 - 10.04.2009

    Opazujem jih, razmišljam,
    Nekdo jim je dal meso...
    meso namesto kruha,
    meso namesto plačila za delo.
    počakal na tisti...

    Beri dalje...
  • 22:56 - 12.06.2008

    Požiram solze.
    Vsaka solza bi lahko bila beseda.
    Sem le morilec lastnih misli,
    jih z izdihom dušim
    in maskiram...

    Beri dalje...
  • 10:06 - 05.02.2009

    zdaj vem, človek

    vsega je na svetu dovolj
    samo mojega naročja ne
    še nikoli ga ni bilo

    v najenostavnej...

    Beri dalje...
  • 22:07 - 09.11.2005

    Zrak, ki ga je že vsa ta leta postavljal na rob
    sedaj nikakor noče v njegova pluća
    zameglijo se mu misli in pade...

    Odtoči, ko brez...

    Beri dalje...
  • 04:08 - 15.12.2004

    Moje misli so prepletene s tvojimi,
    ko bi le bile dlani,
    v tihi noči sanjam za poljube,
    ki jih ni in ni.

    ...

    Beri dalje...
  • 14:33 - 03.03.2006

    V meni je totalna zmeda,
    Za njo ni dovolj je ena beseda,
    Svojega dejanja se prav dobro zaveda,
    Z nasmehom me gleda
    S tem mi ži...

    Beri dalje...
  • 18:52 - 15.10.2010

    Svet se mi ruši, jaz nisem ti, verjemi mi. Črne misli, narobe vse, podpri me! Hočem graditi, pa ruši se mi vse, potrebujem te, PRIJA...

    Beri dalje...
  • 10:15 - 29.12.2006

    To branje je kot bedno stanje,
    Upa na neka,j
    Kar še sam ne bo nikol verjel.
    Upa na nekaj kar je čis...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo