Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Napoj Natisni Priporoči prijatelju
Od Turi   

Niansa občutij v meni hrepeni po modrini njenih oči,
koprni po njenem dehtečem, opojnem erosu.
Ko zardiš. . .
Obožujem te, ko se mi nasmejiš z rdečico na svojih belih licih,
z žarkom sreče me zasvojiš. 

Komentiraj pesem na forumu.
(2 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 10:45 - 13.01.2010

    Odprla so se notranjim očem
    svetlobna telesa vseh božjih tem,
    naenkrat zagledam nevidne ljudi,
    premočna svetloba od njih me ...

    Beri dalje...
  • 10:16 - 16.04.2005

    Porcelanasta punčka na klavirju leži,
    v njo duh ženske se naseli.
    Roke trde so in zakrnele,
    a življenje ovije njene členke bele.
    Beri dalje...

  • 07:23 - 29.08.2008

    Vse bodice izrečene
    ne ustavijo srca.
    Tega, v kar sva skupaj zrastla,
    v kot pomesti se ne da.

    N...

    Beri dalje...
  • 05:16 - 25.05.2008

    V neki oddaljeni prihodnosti
    bom s prostim srcem
    božala inserte preteklosti,
    očiščene bolečine.
    Z...

    Beri dalje...
  • 10:42 - 07.03.2011

    Danes je poseben dan,
    v rokah šopek rož imam,
    odšel bom tja kjer ima poslednji dom,
    postal, prisluhmil spominom...

    Beri dalje...
  • 08:38 - 31.08.2009

    Ona ona ona je pa z ulce.
    Usak dan gledaa tiste malee mulce.
    Čist ji bed ratuje usak daan
    Na MSN pride,reče:...

    Beri dalje...
  • 18:08 - 05.06.2010

    Le s teboj tiste mesece,lepo mi je bilo.Le s teboj sem tedaj smejala se.Le s teboj počutila lepo sem se.

    Le s teboj hotela biti sem,...

    Beri dalje...
  • 12:46 - 14.11.2007

    Dopusti na trenutak imam priču, zna je još samo Bog
    Tužan čovjek svijetom luta
    Nema kuda nema dom
    Snovi su mu te&scar...

    Beri dalje...
  • 21:36 - 30.03.2007

    Zakaj stran s tišino, saj ni nič narobe.
    Zakaj ni to lepo,
    vsa ta megleno bela praznina.
    Kar izgubi se pred očmi, ...

    Beri dalje...
  • 12:12 - 16.08.2007

    Nemočna
    ti strmim
    v obraz.
    Obdaja me
    bolečina,
    ki sem ji vredna
    pogledati v oči.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo