Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

... Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Kgirl, v nedelja, 12. feb. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

In ti se sprašuješ,
kam te svet pelje...
kako se vrtiš...
če sploh živiš.

Nato me sprašuješ,
če zame obstajaš.
Če v malem obzorju

ob meni vzhajaš.

Egoistično upaš,
da puščaš sledi.
A puščaš le rane
in misel, da brez tebe me ni.

Si center vesolja,
v katerem te ni.
Vsak bit mene,
s tabo povezan se zdi.

In jaz se sprašujem,
kdaj brez tebe zaživim...
brez pogleda preživim...
brez sanj o tebi se zbudim.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:22 - 18.11.2006

    svinjsko pretvarjanje.
    manipulacija
    in pranje možganov
    do presežka meje razuma.
    glej, kruha ni,
    ni moči.....

    Beri dalje...
  • 12:40 - 24.06.2008

    Voda nepoklicana, ne stopaj mi v oči.
    Veš, nočem te spustiti ven, čeprav me še boli.
    Ne sili izpod veke mi! Zakaj megliš pogled? Beri dalje...

  • 18:57 - 24.03.2010

    Jutranje sonce mi cvre kožo.
    Ptice mi žrejo živce.
    Na nočni omarici se bohotita prah in
    pajčevina.

    Oblečem se.<...

    Beri dalje...
  • 19:16 - 07.11.2011

    Cvet s svojo korenino
    se rojeva z letnim časom
    v drugem pred očmi umira,
    da bi zopet vnovič izrasel.

    S takšnim ...

    Beri dalje...
  • 10:38 - 22.05.2009

    Naučimo jih
    varovati ogenj.
    Vsak si bo svojo grmado postavil,
    vsak bo svoje demone preganjal.
    V piramide...

    Beri dalje...
  • 17:51 - 20.03.2007

    Zgrabi za roge,
    pridi,
    greva v dvoje.
    Tako lepo,
    tako preprosto.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:21 - 13.11.2004

    Ujeta!

    Skozi rešetke dežnih kapelj
    si ogledujem svet
    od zgoraj
    in sem najsrečnejši zapornik.

    ...

    Beri dalje...
  • 08:45 - 09.07.2006

    Kakor ptica sem brez kril
    ko želim si poleteti
    te ne morem dohiteti
    saj bi rada te ujela
    se te nežno dotaknila
    v tvoje se ...

    Beri dalje...
  • 14:02 - 01.02.2006

    Nocoj, obljubim, ne bom nič moril,
    Lepo napravljen zate prepodil sem bes,
    Po vinu in kapasantih ti pripravim še
    Kolač iz svilene rju...

    Beri dalje...
  • 16:11 - 12.07.2008

    Modro je nebo
    nad Rudnikom
    kot bi otrok razlil
    vodo, v kateri je mešal tempere

    O, poletni čas
    čas brezde...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo