Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Nemir Natisni Priporoči prijatelju
Od Beba   

Dani se, ne morem več spati,
misli mi bežijo,
ja, potrebno bo vstati,
saj ne morem več poslušati,
tvojega smrčanja in nemirnega spanja.

Kaj naj počnem…
nalijem si kavo, sedem k oknu,
pogled mi odtava in prazna je glava.

Oči mi ujamejo nežno svetlobo,
sonček je izza oblakov pokukal sramežljivo,
drevesa so oživela,mavrične barve,
jesenske lepote,
odsev svetlobe iz kapljic jutranje rose,
oči mi bežijo z trave na travo iz cveta na cvet,
le kaj bi mi lahko povedal ta prečudoviti svet?

Sreča veselje, da čist mi je um, da vidim vse to,
da čutim lepoto,da vidim življenje,
prelivanje barv,ptičje žvrgolenje….
da imam okrog sebe vse svoje najdražje,
starše,otroke,moža,prijatelje…
le kaj ti je moje srce,
se ti zdi, da vse h koncu gre ?

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)


 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:06 - 23.10.2007

    Postal sem
    vse bolj zagret
    in zavzet,
    da postanem
    ta poet,
    a rime mi križa klima,
    ki nikakor se ne rima...

    Beri dalje...
  • 00:06 - 11.02.2011

    Spet si zlezel k meni v posteljo
    rekoč, zaspiva, pozno je.

    Jaz naj bom na notranji strani,
    praviš, da bi me rad varova...

    Beri dalje...
  • 12:31 - 30.12.2005

    Minuli čas


    Če povem ti vse o minulem času
    O zmedi, jezi, žalosti
    O temi, ki ovija mojo dušo
    O razbiti...

    Beri dalje...
  • 15:19 - 07.04.2007

    Stojiš prav na robu svojih misli
    zreš v neznan svet pred seboj,
    pogledujoč dol se bojiš padca
    in zbira&...

    Beri dalje...
  • 08:39 - 03.04.2007

    Zakaj si zdaj povesila oči
    in tekaš mimo mene?
    Zakaj me ne pogledaš?

    ...

    Beri dalje...
  • 22:49 - 09.11.2007

    Pedalj ispod zemlje divna je tišina
    Ovdje niti je tama niti je praznina
    Ovdje nikog nema samo ja i mir
    O...

    Beri dalje...
  • 09:57 - 11.08.2006

    Obljubil si-
    s coltom,
    da bo peklo manj,
    kot si pekel ti.
    Ko si me uspaval z nežnimi napevi svojih skladb,
    ko sem im...

    Beri dalje...
  • 17:10 - 24.02.2006

    Ob tebi počutim se varno, mirno.
    vedno znova me sprejemaš v svoj objem,
    mi prisluhneš, tolažiš.

    A včasih pokažeš moč svojo,
    bl...

    Beri dalje...
  • 14:31 - 25.08.2009

    Hoteli ste
    ribo (ker veste
    - kje smrdi).
    Dobili ste
    pesem (ali
    je to riba?), vi
    veste -...

    Beri dalje...
  • 14:03 - 17.05.2007

    v zatonu noči,
    je samota največji strah,
    tvoja podoba je luč,
    ki prežene bojazni stran

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo