Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Davno nekoč Natisni Priporoči prijatelju
Od felicko   

Ivje se mi lepi na obraz,
obrišem, z rokavom,
med vejami pa razpeta
iz drobnih nitk stkana pajčevina,
delo gozdnega tkalca.

Gola drevesa nemo drhte v vetru,
med krošnjami vidim modro nebo.
Stopam po zamrznjeni gozdni poti,
zavijem na skrito stečino divjadi,
a me vedno pripelje nazaj na pot.

Čutim prepletanje dveh svetov,
človeškega in živalskega.
Nekoč sta bila eno,
da, daleč nazaj,
davno nekoč, sta to bila.

Komentiraj pesem na forumu.
(2 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 19:25 - 16.05.2010

     

    ...

    Beri dalje...
  • 22:35 - 19.01.2008

    Smrt si sam eno želi,
    Sam po enem hrepeni,
    Da si naše zdravje prilasti,
    Nas v temo,
    V obup ti&sca...

    Beri dalje...
  • 14:27 - 13.02.2008

    Na vlaku, na poti domov,
    domov v moj rodni dom.
    Ko tako zrem skozi okno,
    narava mimo mene,
    izginja...

    Beri dalje...
  • 14:59 - 20.09.2008

    Sladka deklica, še mirno spiš,
    zbudi se, odpri zaspane oči,
    počasi se zdrami, a potiho,
    da ne prebudiš še sonca...

    Beri dalje...
  • 19:02 - 07.09.2009

    Ni maček, ni mišek,
    ne gozdna žival,
    ne vmesen možiček,
    le deček jokav.

    Na vélike skoke
    prestrašen beži,...

    Beri dalje...
  • 22:26 - 30.12.2009

    Bolečina je vedno povod za nekaj nebolečega. ...

    Beri dalje...
  • 17:45 - 29.06.2011

    I was watching Qi,
    with Stephen Fry.
    And it occurred to me,
    what I want to be.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:56 - 01.05.2005

    hodim,tečem,
    se vzpenjam navkreber,
    da čas sivine hitreje mi mine.
    Te nosim v srcu,ki s tabo dehti
    in si namažem medene spomine....

    Beri dalje...
  • 11:29 - 05.02.2007

    Glej jo tam sedi,
    S čikom v roki postava.
    Vsi mislijo, da to je zabava,
    Ko v resnici življenja si želi.

    ...

    Beri dalje...
  • 23:21 - 24.05.2009

    Upam da me ne sovražiš, upam da lahko mi oprostiš ker sem ti kaj naredila, ker sem ti srce zlomila. Sedaj sem jaz na vrsti, da nariš...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo