Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ne želim Natisni Priporoči prijatelju
Od ajda   

Ne želim trgati nevidnih niti,
ki pletla sem jih s teboj.
Ne želim zaspati v objemu blazine
in vonju po tebi …
Ne želim se v novo jutro prebuditi
z okusom slanih solz v ustih.

 

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 00:10 - 30.10.2008

    Drobni beli cvetovi šmarnice,
    dotik zgodbe, duh prave solzice.
    Objem nežnosti čez Slovenijo,
    kot svitanje zorne jutranjice. ...

    Beri dalje...
  • 09:46 - 09.07.2006

    Strihnin na polički vdihuje kisik in se duši.
    Petero škržatov se osvobaja z neutolažljivim krakanjem.
    Stratosfera se topi, topi se zamrzl...

    Beri dalje...
  • 00:04 - 07.12.2006

    Zaspi nocoj moj ljubi,
    samo zaspi…
    ogrni se s poljubi,
    nad tabo zvezdica bedi…
    Beri dalje...
  • 14:18 - 30.06.2009

    Travnik poln kresnic.
    Prepojen z mesečino.
    Utrip mistike.

    ...

    Beri dalje...
  • 09:21 - 18.10.2006

    Vračam se v praskupnost
    vračam se domov.
    Vračam se spet tja
    odkoder sem prišel.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:35 - 31.10.2004

    IN JOK, KONČNO, RODIL SE JE OTROK.
    NI VAŽNO, JE FANT AL DEKLE,
    SAMO DA Z NJIM VSE V REDU JE.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:37 - 24.01.2007

    ljudje pozabljajo.
    jaz ne pozabim.
    zažrem se v kos življenja s kremplji,
    zarastem svoje korenine,
    pijem žile pretekl...

    Beri dalje...
  • 09:29 - 22.12.2005

    Danes nekako ne vidim dobro tega sveta,
    gledam ga skozi prizmo, ki teče iz srca.
    Morda pa je to kar vidim tako celo bolj res,
    od v...

    Beri dalje...
  • 09:39 - 18.10.2007

    Izrekel si veliko krutih, nepravičnih besed..
    Kot bi mi v sredino še malo pred tem iskrečih ljubečih oči
    zabodel ostro suli...

    Beri dalje...
  • 11:15 - 14.05.2005

    V večeru,
    pod lučmi
    podoba tvoja izpod senc
    vstane.
    Nekdaj krepka,
    vsa vesela, radoživa,
    v srcu mojem neumrljiva,
    Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo