Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Mucek Tonček Natisni Priporoči prijatelju
Od Neva   

Naš mucek Tonček
je okrogel kot balonček,
tigrast je njegov kožušček,
puhast je njegov trebušček.
Rep ponosno v zrak drži,
ko se družbe veseli.
Rad v travi se igra,

za svojo žogico skaklja,
utrujen se v senčko usede,
ko ga božam glasno prede,
ko pa ptiček prileti,
na drevo si zaželi.
Ptiček pa ga nič ne čaka,
takega že ni junaka,
mačja družba ga skrbi,
zato prav hitro odleti.
Za ptičkom Tonček kislo gleda,
še dobro, da doma ga čaka skleda,
slab dan za lov je danes, se mu zdi,
še tačke skrbno si umije in sladko zaspi.Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 08:35 - 17.07.2010

    ...vse naj...

    Je dan ko iz skritih kotičkov se želja prikrade na plan,
    to je dan, ko ti sanjati ni treba zaman...

    Beri dalje...
  • 14:28 - 05.02.2006

    Nežno brišem krivdo s svojih kolen.
    Izsušene želje pa praskajo po koži
    kot drobne žiletke neusmiljenega vprašanja:
    zakaj jaz???
    Beri dalje...

  • 23:28 - 24.07.2008

    Boš jutri že znal pogledati vase,

    boš zrl še v pusto bleščavo,
    ali bo grdo minilo,
    ali bo lepo že gnilo,
    ko ...

    Beri dalje...
  • 06:28 - 19.10.2012

    Jaz sem črni kralj,
    ki z ženskimi srce se igra
    in prave ljubezni
    sploh ne poznm.

    Tudi ti bel...

    Beri dalje...
  • 12:30 - 07.03.2010

    Nekateri ljudje so kar tako,
    malo važni, afnavi pa so...
    v uradih kjer pohlevno čakamo,
    premetavajo papirje, pomembne,
    ...

    Beri dalje...
  • 17:02 - 01.05.2008

    ...

    Beri dalje...
  • 22:23 - 28.01.2008

    Meni senca zavila smer je tja,
    kjer duša ne bi več obstajala,
    a rešil bom se iz grozote te,
    utopljen v črnino ...

    Beri dalje...
  • 06:53 - 09.12.2004

    Ob letu ki se izteka,
    si vsakdo od novega kaj lepega obeta.
    Vsi si želimo lepih stvari,
    miru in blaginje za vse ljudi,
    naj bi b...

    Beri dalje...
  • 18:57 - 06.03.2006

    Ljubezen je kot strela,
    te strese in preplavi,
    nihče pa ne želi strelovoda...
    Ali udari strela večkrat?

    Beri dalje...

  • 14:22 - 03.11.2009

    Vsega si kriv ti
    ker me pustiš,
    da tavam v temi
    toliko dni,
    da obstanem tam,
    kjer tebe ni,
    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo