|
|
Najdem si sorodno dušo |
|
|
|
Od felicko
|
|
Tvoj vonj sem dolgo v sebi nosil, srce se je drobilo v prah, hotel povedati sem vse kar nisem, pa sem raje pisal pesem.
Oprosti, nimam stila, napišem kakor znam, zavita ni v celofanu, duša, če jo dam.
Objemi to pesem - pismo, kar objemi jo, v spomin, ker pot moja mora dalje, v drug svet, v drug objem.
Ne bo več pekla nočna rana, zdravilo zanjo našel bom, najdem si sorodno dušo, nezavito v celofan.
Komentiraj pesem na forumu. (0 komentarjev)
|
|
|
|
|
Naključne |
-
20:26 - 07.01.2007
Pa vzemi kot da pesem ta
ni pisana za tebe.
Če stih,ki topel je, v srce zazebe
mu bom ukrojil peruti.
...
Beri dalje...
-
13:43 - 27.10.2006
Nervozen sem in iščem si.
Po vesolju mehko se potuje;
biti nočem.
Preblisk.
Lonec na smetiš...
Beri dalje...
-
14:12 - 08.02.2006
Sam sem, odtujen. Tako sam, da me je kar sram…. ...
Beri dalje...
-
14:47 - 17.01.2010
Ne odidi.
Ne odhajaj.
Spet in spet.
Kot da hišo imam brez strehe
in podstrešje razmetano.
Burja piha, &q...
Beri dalje...
-
17:31 - 15.02.2009
Ak´ akrostih ni akrobacija,
potem pot potika se po črnini.
Če čebele čebljajo v četrtek,
če četa pogleduje po č...
Beri dalje...
-
00:01 - 10.04.2007
Oduvijek šaputanjem ulazim u dušu,
i pod okriljem srca ispijam nebo.
Šumski mirisan, otmjen i...
Beri dalje...
-
14:50 - 19.03.2006
Iz dneva v dan se oklepam upanja, da ne živim zaman. Življenje ni samo rutina, važna je vsebina. V meni nenasitna praznina...
Beri dalje...
-
18:22 - 25.12.2008
Me prime da pišem,
me prime da rišem.
Zakaj????
Zakaj sploh obstajam,
zakaj večno ne spim???
Zakaj ne, za...
Beri dalje...
-
09:35 - 07.05.2009
Vsi čakamo trenutke,
da svečano zažarimo.
Razblinimo se v miljone.
Plapolajmo z mislimi,
bojmo se hlad...
Beri dalje...
-
00:38 - 12.06.2007
Samo nasmeh je to, kar potrebuješ.
Samo nasmeh je to... in spet svetlijo
se oči. Kakor žarki se iskrijo,
Beri dalje...
|
|
|
|
|