Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Zmeri k grem Natisni Priporoči prijatelju
Od She   

Vedno kadar grem
Se zavem
Grenkega okusa,
Upati, da ne smem?

Živeti,
Življenje,
Kot prijatelji?

S tabo
Četudi kje na samoti, otoku,
Samo jaz in ti

In ko ti spodrsne,
Na skali
Ponudim roko,
Obe roki,

Brezpogojn
Ti ...
... si kot vesolje,

Brezčasna,
Konfjuzna,
Brezmejna,
Strastna in vroča

Večnost v večnosti
A hrati kot utrinek si,
Tukaj in zdaj,
A neslednjič te več ni

Si kot vetrič, ki te osveži,
Kot hladen potoček,
Ki žuboreče ohladi

In ko te ni,
Žalostno se mi zdi

Kot grenakega okusa spoznanje
Vedno kadar grem
Da upati s tabo ne smem?

A upanje ostaja
Čeprav bolečina boli,
Za tebe
Mogoče kdaj s tabo?
Nič pretežkega se mi ne zdi.

In prosim zvezde na nebu
in upam ...
... upam, da zato si tudi Ti.

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:34 - 12.06.2005

    Ko izrekel si besede nežne "ljubim te",
    so moje ustnice vzdrhtele,
    kot violine struna se napele,
    iz njih globine zvok čaro...

    Beri dalje...
  • 14:30 - 19.02.2009

    Steklena vrata na gumbe,
    na stolih pa ledene kocke
    zrejo vame.
    Plastične besede
    kot keglji podirajo,
    Beri dalje...

  • 12:23 - 14.12.2007

    Sive stopinje sluzastih stez vsakdana
    lepitev lupin luknjičastih linij elektrike
    trenutki tako trdo trkajo na steklo
    ritem r...

    Beri dalje...
  • 19:43 - 14.01.2010

  • 11:35 - 28.08.2012

    Ucasih se pocutim kot brezno brez dna,kot zadnji dih umirajocega. Kot ptica katera zgubila je krila. Rada bi zaspala in se nikoli ve...

    Beri dalje...
  • 23:16 - 30.07.2012

    Prijatelja sva midva,
    dolgo se že poznava,
    vedno dobro se imava,
    nikoli se nedama,
    ker lepo je nama.

    M...

    Beri dalje...
  • 14:53 - 26.03.2005

    ena ura ni isto kot ena ura

    ...

    Beri dalje...
  • 10:42 - 19.07.2005

    Zavidam morju
    ki te zdaj objema
    poletno vroča
    tema
    na obzorju

    ...

    Beri dalje...
  • 19:17 - 15.10.2006

    Včasih te ne poznam, 
    si kot jutro brez sonca in večer brez zvezd.
    Bežiš mi, bežiš od mene, 
    a le...

    Beri dalje...
  • 16:09 - 02.10.2005

    ne morem ga prijeti za dlan. ker je polna ran. ne morem ga pocukati za lase. ker se smeje le zase. ne morem mu pokazati jezika. ker se me dotika. n...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo