Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Je tako? Natisni Priporoči prijatelju
Od felicko   

Rad metulj bi bil,
ki bi krhkih kril poletel
do sonca in nazaj,
ter sedel na tvojo dlan.

Rad muc bi bil,
ki predel bi pod dlanjo tvojo,
ki bi se privijal k tebi,
te čutil, kot žarek sonca.

Želel slikar bi biti,
bi z barvami povedal,
da želel bi biti tvoj,
res, le tvoj!

Verjameš? Je tako?

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)







Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:52 - 03.02.2010

    Slovenec sem, po krvi, blatu in urinu,
    Rojen v Ljubljani pri Trzinu,
    Poet po božji volji, ljubimec na poziv,
    Za lumparije...

    Beri dalje...
  • 20:38 - 08.01.2008

    So tam gori otožne olive zorele
    na njegovem drevesu spoznanja visele.
    A prišel je dan D slovesa
    in jih ž...

    Beri dalje...
  • 21:18 - 15.11.2009

    Brezizhodnost
    Tvoj prvi prihod
    je v naročju nosil konec
    Potuhnjen, prikrit
    Podzavest je slutila

    Brezizho...

    Beri dalje...
  • 08:02 - 07.07.2008

    Je Sava bučno tekla med skalovjem,
    potem pridrla v našo je dolino
    in preden tok dosegel je ravnino,
    smo poigral...

    Beri dalje...
  • 09:23 - 09.08.2007

    Dež.
    Krinoline fantazma.
    Obarvane rdeče.
    Lomljivost trenutka.
    Osvoboditev duha.
    Dotiki neba.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:51 - 17.11.2007

    potepuško se seliš
    od navdiha do brezdiha
    se klatiš in prosjačiš
    imenuješ pokrajine
    Beri dalje...

  • 21:27 - 01.06.2007

    Pod žgočim soncem krhka krila se talijo. Ti še vedno lucidno letaš čez prežagano nebo. Kristal v očeh zapustil svoje je bivali&scar...

    Beri dalje...
  • 11:36 - 23.06.2007

    Čutim te vroče ustnice na sebi,
    čeprav jih tu ni.
    Čutim še ves tvoj,vroč objem,
    ki pravi mi,da vrneš se.
    ...

    Beri dalje...
  • 07:13 - 08.04.2006

    Že kr nekaj časa je minilo,
    veliko vode medtem se je prelilo
    odkar na tem portalu sem pesmi pisal,
    pa vse sorte sem v njih orisal! Beri dalje...

  • 21:33 - 04.01.2010

    iskanje luči in odkritje teme
    nikogaršnja zemlja kliče
    tvoje doživetje po imenu
    nikoli ne pozabi pozabljati
    spomini g...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo