Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Otroške sanje, za danes. Natisni Priporoči prijatelju
Od Amadeus   

borim se z repom
ki binglja z zidakov
zahrbtja na oblak
obešene drevesne hiške

kot otrok sem na
trenutke postala mačka
in vedno sanjala o
majhni hiški 
(ne nujno čokoladni)
na češnjevem drevesu
ki bi me prekucnila
čez sladkoben oblak
da bi padla v kakšno
risanko - še najraje
k Bojanu - s čopičem
bi si lahko narisala vse
še mačka bi lahko postala
ali pa morda kakšen ptič
tako mi ne bi bilo treba
skakati z oblaka in
med padcem verjeti
da letim - letim?
čeprav ... imam mačko
ki lovi ptiče in
ti nič več ne letijo
bom raje mijavkala na
realnih tleh z
občasnimi izpadi v
hiško na drevesu
ki je nikoli nisem
imela ... imela pa sem
svoj oblak - mojo hišo
in ta mi je ostal
najvrednejša lastnina

Komentiraj pesem na forumu.
(2 komentarjev)






Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:04 - 03.01.2007

    neskončen up je bil moj drugi lik
    zdaj vas vse prekašam z bedo
    topel vetrič se spreminja v krik
    žarek s prošnj...

    Beri dalje...
  • 17:57 - 03.06.2008

    Sedim
    pod visokim drevesom in čakam
    Čakam 
    da pridejo vame
    velike besede




    ...

    Beri dalje...
  • 18:42 - 06.11.2004

    P O L J U B Č K I
    P  oezija dveh src,
    O  bsega vse meje strasti.
    L  edene gore se premikajo ko
    J  ezik na jez...

    Beri dalje...
  • 22:57 - 21.05.2005

    Blindfold your eyes with a ribbon and
    make an admission that sugar is divine
    being covered with roses or money if you like
    doesnt...

    Beri dalje...
  • 18:46 - 14.02.2009

    Mraz me obdaja;
    ta neznanska sila,
    ki me hoče zmrznjenega.
    Tudi druge najbrž zebe -
    mraz je plašč, vsem po meri -
    Beri dalje...

  • 19:41 - 11.07.2007

     Ko tih dih izriše sl Beri dalje...

  • 17:22 - 18.10.2007

    ...

    Beri dalje...
  • 17:29 - 01.06.2007

    Jz nism normalna,
    ne najdem besed,
    ma jebeš moralo, tak je ta svet!
    Ka mi kdo more,
    če preveč kadim,
    Beri dalje...

  • 16:59 - 31.08.2008

    Zlati čop
    noge vitke
    biserni nasmeh
    morje
    v očeh
    modna pista
    hoja
    zapeljiva
    rit
    m...

    Beri dalje...
  • 13:11 - 04.11.2004

    Sredi neskončnih trav,
    Popotnik je postal,
    Razprl roke, glasno zavpil,
    V misli sanj se potopil.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Na strani je trenutno 1 gost
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo