Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Vinček Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a *Roberto*, v sobota, 13. nov. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Dnevi dela bli so šteti,
vse za grozdje so izvzeti,
če se je splačalo neveš,
preveč spiti ga nesmeš.

Danes z mošta vino rata,
mojster martin ga premaga,
roko zdaj nad mošt drži,
da ga v vino spremeni.

Spiti liter ga ne smeš,
ki boš padna sploh neveš,
lahko pa ga mahneš deci,
sej je vino to si reci.  


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:34 - 09.01.2011

    Jelenčki po zraku plešejo balet,
    kraguljčki pojejo prekrasen sonet,
    božiček pa ravno zate skozi dimnik vrže mavričen paket.
    ...

    Beri dalje...
  • 14:45 - 15.01.2007

    Najdi svet, objet v soncu
    predhodnih svetov in pojdi v
    oblake, sijoče na eklektičnem
    nebu sprehajajočih se in
    zaprtih...

    Beri dalje...
  • 20:27 - 08.03.2005

    Vino, ki z pelinom je dolgo,
    predolgo zorelo.
    Dolgih 13 let!
    Postal je grenak kis,
    balzamičen kis.

    ...

    Beri dalje...
  • 22:37 - 26.11.2005

    Obstal je ob pogledu na
    obotavljanje dežja
    in mrak spremenil v dan.
    In obstal.
    Ponovno.

    ...

    Beri dalje...
  • 00:34 - 20.05.2010

    Zate jst pisu bi pesmi vsak dan, ampak kaj k jih preslišš in moj trud je zaman, vsebina je vedno o teb, usaka misel nate se spremeni...

    Beri dalje...
  • 14:31 - 25.02.2011

    Minile minute, ure
    dnevi, meseci, leta
    odeta v čas
    se sprehajam po
    starih poteh
    ob starih vodah...

    Beri dalje...
  • 20:47 - 18.03.2007

    Zvezde,za koga sijete nocoj?
    Komu sploh mar,vaš sijaj?
    Mogoče vas pa gleda tudi on?
    In če vas gleda,
    mu po&sca...

    Beri dalje...
  • 11:16 - 02.04.2005

    Vrabček na polici,
    nasmeh na ustih.
    Tako malo za veselje.
    Tako malo za nesrečo.
    Zapri oči.
    Poglej svet.

    ...

    Beri dalje...
  • 08:14 - 07.01.2005

    Kje so tvoje sanje,
    ko govorila si mi o njih,
    kje življenje,
    ko hodila si po njem,
    kam so šle vse tvoje besede,
    ki utaplja...

    Beri dalje...
  • 17:14 - 30.09.2006

    En sam kamenček beli sem,
    en, edini med mnogimi.
    Nisem brilijant ne diamant
    ne rubin rdeči.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo