Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

ujeta Natisni Priporoči prijatelju
Od stor   

Gaz v noči dela sence njenemu obrazu...
znova ves molčeč sledi smerem,
ki vidi jih že zdavnaj vrisane v mrazu
in misli svojo pot...
kot bel metulj vijuga se po tratah
sredi rož,
pa se zabije v mrežo.

Res ne vem...zakaj bolijo bucike,
ki so ji vzele krila,
res ne vem...ne more več leteti,
pa venomer ima razprta krila,
res ne vem...zakaj strmi v prazen strop,
če bog ji je namenil krila.
A posoda s steklom jo je spremenila,
da kakor bel metulj
še vedno misli svojo pot...
v mraz nariše zdavnaj videne smeri,
ki jim sledila je molčeč
in znova njenemu obrazu
sence delajo v noči gaz.Komentiraj pesem na forumu.
(1 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 19:57 - 08.03.2007

    Kakšno mrtvilo...!? Zunaj dežuje.
    Nimam besed. In sploh se ne ljubi
    mi plesti jih v stavke.
    Nič ne razumeš...<...

    Beri dalje...
  • 22:19 - 18.06.2006

    Komentiraj pesem na forumu. Beri dalje...

  • 05:58 - 20.12.2004

    Bilo je nepričakovano,
    spoznala sva se,
    vendar žal mi ni,
    saj sem začutila,
    da po srcu dober si...

    ...

    Beri dalje...
  • 02:35 - 07.02.2006

    Bo severnik pregnal oblake vzhoda,
    razjasnil nebo,
    pripravil svitu pot,
    da sonce bode obsijalo
    globoko stopinjo v snegu.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:27 - 14.02.2009

    Globoko v srcu mi ena želja tli.
    Da bi v življenju nikdar te izgubil,
    da v zakonu bi le tebe ljubil,
    Bog daj, da to se kdaj ...

    Beri dalje...
  • 11:10 - 04.12.2010

    Otroški vriski
    Kepe za ovratnikom
    Smog v nasmehih

    ...

    Beri dalje...
  • 23:51 - 03.12.2004

    na polju solzice zorijo
    sonce pripeka
    dolga je pot
    trdno me nekdo za levo roko drži
    desna po nežnih bilkah drsi
    misel...

    Beri dalje...
  • 08:04 - 05.09.2007

    Ljudje smo bitja,
    ki hodimo po poti življenja
    polni trnja in ognja.
    Povsod sami.
    V ljubezni, ko se rodi,...

    Beri dalje...
  • 16:34 - 20.07.2005

    Zapihal veter je , a jadra niso se razpela,
    je sonce vzšlo, a v žarkih niso zablestela
    in morje, kljub valovom, mirno je ostalo
    in š...

    Beri dalje...
  • 14:35 - 13.02.2008

    Ce pokazal moj ti bi svet,
    bi videla, da poln je rusevin,
    ves v temo je zakrit..
    Le majhna bilka raste skozi ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo