Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Dovoli ji, da spi Natisni Priporoči prijatelju
Od felicko   

Ni več ljubezni,
umrla je,
umrla je,
ni več radosti.

Šele, ko nekaj umre,
zaveš se tega
in prične se -
in prične se boj z bolečino

O njej se morda
veliko govori -
razmišlja,
dovoli ji, da spi.

Ljubezen ni stvar,
dovoli, dovoli ljubezni,
da mirno spi -
v grobu ljubezni.

Komentiraj pesem na forumu.
(11 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:24 - 16.03.2008

    Svet tišine,
    tihi, a vendar nemirni svet.
    Riba priplava k drugi
    in jo vpraša:
    "Ti je všeč...

    Beri dalje...
  • 13:42 - 08.11.2004

    Dejali so  mi,
    da sem neumna
    a vem,
    da sem pogumna.

    Dejali so mi,
    da imam "plehko" pamet

    ...

    Beri dalje...
  • 14:33 - 26.02.2005

    Le kam naj skrijem sonce,
    ki name sedaj sije,
    ki oblake topi in dež suši?

    ...

    Beri dalje...
  • 17:39 - 20.11.2006

    Odšla bom v temo,
    sama,
    brez nobene luči.
    Ko iskal me boš,
    trpela bom.
    Skušaj me najti. Beri dalje...

  • 13:46 - 15.12.2006

    Veseli december,
    obujanje smrti.
    Dvajsetkratno zbujen spomin
    na odvzeto prisotnost.

    Dvajsetkrat krvav opomin...

    Beri dalje...
  • 06:10 - 02.11.2008

    Duše so vse samorastne
    zavedajo se svojih stanj,
    zato prihajajo na zemljo,
    v telesu žele priznanj.

    Tu na tej ži...

    Beri dalje...
  • 12:13 - 05.03.2005

    Ne bom gledala črepinj od blizu,
    misleč, da jih lahko spet združim skupaj.
    Lahko se mi zarežejo v oči.
    Čeprav so bile črepinje ...

    Beri dalje...
  • 17:24 - 27.12.2007

    Ne morem verjeti
    da toliko ljudi
    ne najde besede,
    ki dvoje živi.

    Odvija se hitro
    prehitro vse
    odn...

    Beri dalje...
  • 18:58 - 08.11.2004

    Padam.
    Kot megla preko trat,
    kot kamen sem za vrat,
    kot tema na oči.

    ...

    Beri dalje...
  • 10:00 - 01.05.2007

    Rad bi živel to življenje
    Rad bi slišal svoje ime po televiziji
    Bil bi na naslovnicah vseh časopisov
    Morda izdam avto...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo