Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ob oknu Natisni Priporoči prijatelju
Od Barb   

Ob oknu brez okornih korakov
na sedežu št. 36
na neskončni valujoči cesti
plavam z galebovim krikom v srcu
pobiram sledi rib v plastično vrečko
da lahko mislim misli morskih deklic
žagam drevesa za najin drevak

zraven prepevam
zame in zate
ker sem na novo
od petka do nedelje

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 10:12 - 18.01.2008

    Okrog...
    prehlad se podi in razgraja
    pravi, da mi ponagaja,
    ko za roko me drži
    se me prav nič ne boji....

    Beri dalje...
  • 18:22 - 09.01.2006

    ...ko pa tako lepo je zreti v sonce-v prekrasen dan...
    se smejati, v mislih s pticami leteti,
    z vetrom sepetati, s potokom zuboreti.
    Beri dalje...

  • 15:15 - 17.03.2006

    Sem moral spoznati tebe,
    da bi spoznal ljubezen,
    radost in žalost?
    Zakaj sem s teboj doživljal
    zanose in padce?

    ...

    Beri dalje...
  • 06:24 - 04.11.2004

    NEDELJSKO POPOLDNE, IZLET Z DRUŽINO
    KAM ? V NEZNANO, SAMO ,DA BO FINO.
    IN GLEJ, POT NAS ZAPELJE V SOLINE,
    KJER KRAJINSKI PARK JE IN...

    Beri dalje...
  • 18:12 - 01.09.2009

    Vedno dobročuden se razdaja,
    nesebično in zvesto predaja
    del sebe, um poštene misli tke.
    Ni vsak "luknjast...

    Beri dalje...
  • 12:41 - 19.06.2005

    Popolnost tistih modrih oči
    omami vsakogar,
    ki se ji približa.
    Ona je femme fatale.
    Dobi vse kar hoče.
    Beri dalje...

  • 20:15 - 10.05.2006

    Obljubljal si mi nebesa,
    a dobila sem nasprotno...
    Hotela sem, da bi za naju prišel čas slovesa,
    ker to, kar si počel je bilo grdo ...

    Beri dalje...
  • 21:38 - 22.11.2007

    svetniški sij nad kolki
    svetuješ mi kreposti
    poznaš me do obisti...
    premalo da bi štelo
    p...

    Beri dalje...
  • 23:13 - 22.05.2007

    Ko tema, se čez nebo spusti,
    v nederjih še vedno bije...
    Ker vanj se ujele so oči,
    ki v jutru upanja z...

    Beri dalje...
  • 16:34 - 20.07.2005

    Zapihal veter je , a jadra niso se razpela,
    je sonce vzšlo, a v žarkih niso zablestela
    in morje, kljub valovom, mirno je ostalo
    in š...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo