Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ta pesem je moja hiša Natisni Priporoči prijatelju
Od Barb   

Ta pesem je moja hiša,
zgrajena s pomočjo tvojih rok.
In okna ogrnjena v hladni dih tvojih besed
se razmnožujejo v belo svetlobo.
Male rože z mojih lic
zalivaš s sladkobo tvojih dejanj.
Ko vstajam v tej hiši,

čutim prisotnost tvojega utripa.
In kadar sva gola,
pripravljena na bitko z ljubeznijo,
ti na uho napišem,
da je ta pesem moja hiša,
naseljena s tvojim obrazom.

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:48 - 09.10.2011

    Moje solze so postale moj kruh.
    Dan in noč ga uživam jokajoč.
    Počasi tonem v strašen brezup,
    iz brezna te kliče...

    Beri dalje...
  • 09:54 - 12.07.2008

    Moti se tisti, ki slepo moč meša
    med ustvarjalne sile moči
    veter, požar ali val morja
    ne ustvarja ničesar,
    ko se moč...

    Beri dalje...
  • 10:39 - 31.07.2005

    Zdravi duh ne pozna sovraštva,
    pridi dol in ozdravi me,
    zbriši spomin,
    poslovi se.
    Še prej pa povej,
    kaj misliš zdej,
    Beri dalje...

  • 15:04 - 27.04.2005

    Srce moje polno je.
    Skozi njega pretaka rdeča se kri.
    Vroče, žareče, utripa, razbija,
    ko v njem vrelcu brsti energija.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:15 - 08.01.2005

    Zaradi dežja
    Je morje
    Splavalo po vodi.

    ...

    Beri dalje...
  • 10:27 - 17.04.2009

    Dva verza v poskoku,
    dva iskra konjiča.
    Naenkrat iz niča.
    S poklonom in v loku.

    Zamah čarovnije Beri dalje...

  • 23:31 - 02.03.2006

    Rada si umijem lase,
    spremljam pot odtoka.
    Spomin na žuborenje potoka ,
    nežno šepetanje jugozahodnega toka.
    Nasilen vdor skozi ...

    Beri dalje...
  • 09:22 - 20.12.2005

    Dan deževen, siv, ves tih,
    ko se te usmili stih.
    Pogled skozi okno, brez besed.
    V misliš tavaš v nedogled.

    Včeraj zdi se kot n...

    Beri dalje...
  • 09:12 - 23.01.2008

    ....in zdaj se vprašam, kdaj mi je padla popularnost,
    a je bilo to še takrat, ko sem šel iz fikcije v stvarnost?
    Beri dalje...

  • 02:09 - 14.01.2006

    Videl sem te,
    ko si odhajala po strmem bregu
    v pristni želji,
    da me ne bi srečala.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo