Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Svoboda Natisni Priporoči prijatelju
Od Yggradsil   

Prišla si.
Ne ti, nekdo drug;
brezimen, neznan.

Zvezan bi se vrgel
v rumeno reko pod rumenim nebom
in žareče bi sonce pestovalo
groteskno napihnjeno truplo
minule zavesti.

Pepel goreče zvezde
pada na moje nežno telo.
Zahajajoč za sipinami Atlantisa,
z noži simbolov pribita na križ,
zbegano strmiš v drobeč se odsev.

Metulj poletim soncu nasproti
brezimen, neznan.

Svoboden.

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 22:11 - 22.10.2010

    Ljubim te
    ljubezen moja.
    Sanjam te
    saj sem menda tu'd jaz ljubezen tvoja.

    Rad te imam
    ta...

    Beri dalje...
  • 12:05 - 06.10.2006

    v meni sta dva človeka
    v meni sta dve osebi

    jaz sem nič
    in jaz sem vse

    ...

    Beri dalje...
  • 20:31 - 01.06.2007

    priletele so
    bele price tvojih sanj
    globoko v moje naročje

    kot trepetlika sem
    na razmočenih tleh

    ...

    Beri dalje...
  • 15:24 - 30.11.2007

    Marjan ševje vkuple raj,
    dado bilbi dnarna zaj.
    kermu zadnjič nipri šló.
    ado bile nožvgla ...

    Beri dalje...
  • 09:38 - 02.03.2010

    Prihod, odhod
    vzhod, zahod
    sem mar spet v šoli

    ne saj vem-

    prihod
    ko pr...

    Beri dalje...
  • 08:55 - 17.05.2005

    Naj tisti, ki je res brez greha, vrže prvi kamen,
    naj tisti, ki pozna resnico, sodi vsem ostalim;
    naj tisti, ki resnično ve,
    k...

    Beri dalje...
  • 21:33 - 25.05.2009

    ...

    Beri dalje...
  • 22:08 - 31.10.2004

    VESOLJE JE TAKO VELIKO

    KOT TEMA ,

    KO ZAPREŠ OČI.

    ...

    Beri dalje...
  • 14:51 - 09.08.2006

    Bizaren popotnik se je izgubil v lastni senci.
    Ujet v temi čaka na luč.
    Sonce v petrolejki ugaša.
    Med pinij ne bo več...

    Beri dalje...
  • 20:22 - 23.02.2006

    Ko svila bi lahko spregovorila...

    Govorila bi o ljubljenju,
    ki mu bila je nema priča...

    o tem, kako si sramežl...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo