Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ples v maskah Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Neva, v sreda, 11. jan. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Tako sem te bila vesela.
Sem mislila, da se mi sam bog smehlja .
Pa so le maškare bolj zgodaj.
Nisi ravno ljubitelj mask.
Ena je dovolj, seveda.
Meni pa od nekdaj naivnost najlepše pristoji.
Kaj bi se človek dodatno šemil.
Zaplešiva, saj naju nihče ne pozna,
konec koncev,
drug drugega tudi ne....
ali pa...morda.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:52 - 22.02.2006

    Tvoja politika ljubezni
    ni enaka moji,
    morava se sestati
    in podpisati
    sporazum o sodelovanju,
    da ne pride do hladne vojn...

    Beri dalje...
  • 08:39 - 24.08.2008

    Tu sem, ljubim in verjamem
    in le včasih jokam, spim.
    Ko pa prazen nič zajamem,
    v upanje se potopim.

    Beri dalje...

  • 08:01 - 14.04.2005

    Izmišljamo si zgodbe...za zlato in slavo,
    kopljemo jarke za zadnji spopad,
    iščemo nafto, izgubljamo prihodnost,
    hlastamo po ostankih...

    Beri dalje...
  • 07:28 - 21.05.2009

    V portretu sem našel oči,
    ki želijo,
    sanjsko omamo,
    ki se krade v čute.
    Nesmrtno lepoto
    upodoblje...

    Beri dalje...
  • 18:56 - 05.03.2007

    Brez sanj me beda je nekoč rodila
    na nek deževen, običajen dan.
    Megla se je nad zibelko spustila
    in od tedaj kot da bi bil z...

    Beri dalje...
  • 09:18 - 08.07.2008

    Ni čudno da si jo izgubila,
    ljubezen tvojega srca
    saj gledala si bolj široko,
    a v masi ni več ljubega.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:12 - 26.03.2006

    Admšu, Admšu, piki,
    kaki, puk, pipi.
    Vonj poletnega večera,
    ki se dviga iz razgretega mesta!
    Pogled z gradu na ...

    Beri dalje...
  • 22:31 - 30.12.2006

    Kako naj se te dotaknejo moje roke,
    da boš vedela, da te imam rad?
    Kako naj spregovore moja usta,
    da boš vedel...

    Beri dalje...
  • 16:24 - 11.10.2007

    K         u
      r     v   l   
      ...

    Beri dalje...
  • 19:01 - 27.03.2006

    Jesen, da listje kri preliva.
    Rdečil se je nazobčan list izdanega javorja.
    Odmaknjen je pokril oči hladne.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo