Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Don Juan Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Odštekana, v torek, 10. jan. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Primeš kitaro, don Juan.
Igraš prelepo melodijo,
to je najin dan.
(In) Vsi ostrmijo.

Struno vzameš kot porcelan.
Nežno ravnaš z njo, kot s punčko,

punčico svojega srca, očesa.
Oči so nasadi čokolade, ne obstajajo,
a so vendar tako resnični, da se na soncu z njimi
topim.

Ljubkuješ jo, me gledaš - drhtim.
Rajske strune tvojih prstov v nebesa,
sanjam krila. Pobegniva!

Bodi moj, dragi! don Juan,
igraj pozabljenja melodijo
ker samo ob tebi pozabim agonijo.
Igraj zdaj zame, don Juan,
želim leteti in pozabiti.
Ponudi mi biti
tvoj porcelan, don Juan.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:47 - 31.10.2008

    minut nazaj

    Prišel sem, da prižgem svečo,
    Da zamenjam uvele rože s svežimi.
    Krizanteme, vrtnico...nagel...

    Beri dalje...
  • 06:51 - 28.12.2007

    Uležem se k tebi,
    rad čutim tvojo kožo ob sebi.
    Zaspiva objeta,
    od ljubezni zadeta.

    ...

    Beri dalje...
  • 09:33 - 20.03.2005

    Veter bori se z mogočnim drevesom.
    Premetava ga, zvija, obrača po njem...
    Brez moči veter odide,
    skloni glavo, osramočeno gre.
    Beri dalje...

  • 23:52 - 09.11.2008

    Poskusi se sesti na razpočen
    balon. Pogled bo analitičen,
    ko bo frčala zadnja gameta
    in ti boš ves tuj in anemi...

    Beri dalje...
  • 23:56 - 07.12.2005

    Slovenija, kje iščeš svoje sanje?
    Slovenija, od kod zdaj vse to sranje?
    Slovenija, kam odšel je tvoj pogum?
    Slovenija, kaj zmrači...

    Beri dalje...
  • 11:10 - 31.12.2004

    Sladka strast sesa sredico sanj s svojimi sonci.
    Kričanje. Ples krikov v moji glavi.
    Vse je izgubilo pomen.
    Mazohizem potrjen.
    Beri dalje...

  • 13:31 - 20.06.2008

    Postoj,
    ne hiti v daljavo,
    ostani še malo,
    da veselila se boš
    družbe moje.

    ...

    Beri dalje...
  • 14:40 - 28.01.2008

    je jasen dan
    nebo je brez oblakov
    da vidi
    kot na dlani se
    neskončna črta
    ki riše vse
    kar kdaj se...

    Beri dalje...
  • 11:06 - 21.07.2008

    Zaklali bomo svinjo.
    Danes, najkasneje jutri.
    Debela je, zrejena in poldrugo leto stara.
    Saj ne, da nam je šun...

    Beri dalje...
  • 08:37 - 06.07.2007

    Z rdečo kočijo odpeljali so te stran,
    tisto noč,
    ko že belil se je dan.
    Bil je blisk in bil koles ropot,
    ko zapustil ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo