Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Povsod si ti Natisni Priporoči prijatelju
Od felicko   

Od kar sem živ, ne spomnim se,
da sem ljubil kdaj tako močno,
odkar sem živ, ne spomnim se,
da česa ne bi prebolel,
odkar sem živ, ne spomim se,
da ljubezni prosil bi.


Le tabe prosil sem:
vrni se,
napravi nekaj za oba.
Le tebe prosil sem:
vrni se,
za dan, samo za dan !
Vem, bilo bi prelepo.

Iščem pot in mir za se,
a kamor pridem,
tam si ti.
Iščem pot in mir za se,
povsod me spremljaš
povsod si ti.

Iščem pot, ne najdem je...

 Komentiraj pesem na forumu.
(3 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 07:46 - 17.12.2004

    tiste zgodbe življenje
    rodi se v zgodnji pomladi,
    brsti, cveti in košato zeleni;
    njene krošnje so z vsakim soncem bolj polne,<...

    Beri dalje...
  • 20:59 - 24.11.2004

    Sam, osamljen,
    potepam se, razmišljam,
    o toku življenja,
    o dogodkih v najinem svetu,
    svetu, ki lahk...

    Beri dalje...
  • 19:19 - 19.05.2006

    Noč se tiha zdi,
    a v meni vse kriči.
    Odšel si...
    Zadnji poljub si mi dal,
    v oči zazrl se,
    in dejal:

    Beri dalje...

  • 23:49 - 09.10.2008

    Mi listje pod nogami šumi,
    sladko po jeseni v vetru diši.

    Na polju trava že zeleni,
    v gorah sneg se top...

    Beri dalje...
  • 18:54 - 30.10.2007

    Pokličeš
    - Kako si

    ...

    Beri dalje...
  • 20:50 - 23.12.2008

    Ko nekoč
    moj grob bo zakopan,

    ko presahne
    potok mojih sanj.

    Morda nekoč,
    ko slišal in videl več n...

    Beri dalje...
  • 00:15 - 18.12.2007

    Iz tvojih oči
    kot pošast iz noči
    zažiga me strast.

    Ognjene želje
    me žgejo v srce
    in ujamejo v pas...

    Beri dalje...
  • 23:25 - 21.03.2006

    Spet pada ognjeni dež.
    Kako je strast rdeča.
    Če pustiš, da zagori.
    Če pustiš, da si vse ti.
    Spet jahajo po zubljih,
    vojšča...

    Beri dalje...
  • 11:32 - 02.01.2005

    Prevrnjen stol…v čisto goli sobi.
    Razgaljen v sivini lunine noči.
    Hreščav smeh, ki se odbija od sten
    in slane kapljice, k...

    Beri dalje...
  • 16:27 - 17.01.2007

    Grenko se moja čustva predajajo,
    spominu tvojih lepih besed
    in zvoku pomladi, brez le teh.
    Življenje ni preneslo njih i...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo