Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Poljubi me nežno Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Neva, v petek, 06. jan. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Zakaj besedo začutiš na koncu jezika,
solze so slane, izkušnje pa grenke,
zakaj te barva besede zamika,
neveste so bele,čarovnice črne,
zakaj so besede tako nepopolne,
ljubezni so nore, noči pa prekratke
zakaj tako malo besed se izpolne:
poljubi me nežno, besede presladke?


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 16:20 - 20.02.2006

    Poj pesem mi z jezikom,
    v njej bom struna, ki zveni,
    beseda vsaka tempelj,
    ko po prsih mi drsi,
    z dlanmi zapoj mi pesem,
    v...

    Beri dalje...
  • 09:27 - 23.11.2005

    V samoti živim,
    tiho trpim,
    v kotu žalostna ždim
    in gledam življenje,
    ki mimo mene drsi,

    ...

    Beri dalje...
  • 22:48 - 12.10.2008

    Zrem v bel kos papirja,
    prazen,
    zmečkan...

    V duši iščem lepo misel,
    skrito,
    ljubečo... ...

    Beri dalje...
  • 09:29 - 27.05.2008

    Stopiti iz avtobusa
    pogledati v razpokano fasado ljubljanske drame
    čutiti destilacijo zmenka z Nietzschejem
    v imenu rože...

    Beri dalje...
  • 11:15 - 26.02.2006

    Že nekaj dni dežuje, nebo je globoko sivo,
    sem pa tja posveti nekaj sončnih žarkov,
    ki spominjajo na regrat, ki se mukoma prebija
    sk...

    Beri dalje...
  • 07:24 - 06.11.2007

    Nežen pogled. Dotik.
    Zaprem oči in uživam.
    Poljubi me na čelo.
    Zdrznem se in se nasmehnem.
    Jo pogl...

    Beri dalje...
  • 08:03 - 08.10.2005

    Kar je bilo med nama, na pesku, kot dragulj bledeč, zapela v noč mi je obala, prislonjen goli, bor štrleč.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:13 - 22.03.2005

    Spet dežuje.
    In v meni je nemir,
    ki kot neurje sredi oceana
    čaka. Zato prepir.
    Prepir, ki smrtna je obsodba.
    Ne zame, temv...

    Beri dalje...
  • 15:13 - 11.10.2007

    Slika žalostno romantična,
    melodija ustvari ambient.

    Prekršim pravilo,
    potočim solzo zaradi njeg...

    Beri dalje...
  • 22:09 - 18.06.2005

    V meglici jutranje sreče,
    skoz gosto vejevje
    lesketa zore,
    zazrem se v ples
    zgodnj...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo