Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

ne govorim o pojenjanjih Natisni Priporoči prijatelju
Od Biba   

ne bom mrka
čeprav v-maternična
ne bom mrka
lahko se izvijem

na trenutke celo v
socio-lotos
(nekateri ga izvajajo
sumljivo dobro
labodja jata jim ne uide)

sprva najbrž v disonance
a se razvežem kot precizen dur
znova odzvenim

nisem mrk(a)
tudi tišina
je del skladbe

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 19:44 - 26.09.2008

    Dan ni bil čisto izgubljen,
    čeprav tako se zdi,
    da nate toliko stvari
    se zvrača, da po šivih poka.

    Beri dalje...

  • 01:24 - 03.07.2011


    ...

    Beri dalje...
  • 13:02 - 05.12.2004

    Sneg iz sonca,
    umazana belina,
    lepota zore je zgorela,
    konca ni,
    le reveži umirajo,
    sekiri usode vrat ponujajo.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:19 - 30.04.2008

    Ko te res hočem,
    samo zaprem oči
    in počakam.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:37 - 13.11.2004

    Čakam te.
    Čakam te in mislim nate.
    Mislim, kako bi ti povedal,
    kako bi ti napisal,
    napisal tisto, kar čutim,
    tisto, kar si...

    Beri dalje...
  • 16:46 - 29.11.2006

    Vonj svetlega dne, v neznano, nežno vabi
    Iz razpihanih besed, ki jih veter ugrabi,
    Violine zven, otožnost zvabi....

    Beri dalje...
  • 19:27 - 30.11.2010

    Opustite upanje,
    ki se rojevate.
    Obupani psi obešajo table.
    Pozor, hud laastnik!
    Pozor, hud apetit!
    Beri dalje...

  • 16:28 - 22.12.2009

    Mar in Nati prijatelja dva,
    v moje življenje kakor veter prišla,
    ker bi se jima rada oddolžila,
    bom pesmico spesnila. Beri dalje...

  • 13:23 - 24.12.2006

    vsa sonca
    na tej strani
    so tja
    v belo
    izklesala sledi
    nevidne skoraj
    porajajo jutra

    ...

    Beri dalje...
  • 20:20 - 07.08.2005

    Ležala sem v senci obmorskega borovca. Opazovala mravljo. Ki je nerodno stopicala preko mojih mednožnih dlak. Sem in tja. Sem in tja. Sem in tja. N...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo