|
|
ne govorim o pojenjanjih |
|
|
|
Od Biba
|
|
ne bom mrka čeprav v-maternična ne bom mrka lahko se izvijem
na trenutke celo v socio-lotos (nekateri ga izvajajo sumljivo dobro labodja jata jim ne uide)
sprva najbrž v disonance a se razvežem kot precizen dur znova odzvenim
nisem mrk(a) tudi tišina je del skladbe Komentiraj pesem na forumu. (0 komentarjev)
|
|
|
|
|
Naključne |
-
13:35 - 15.01.2005
Sedela je in zrla predse Znova je ljubila Ni vedela Koga kako ne zakaj Vedela je le Da ljubi zdaj
...
Beri dalje...
-
18:11 - 15.02.2009
Hotel sem napisati pesem,
pa nisem dobil ideje.
Hotel sem napisati o pokrajini,
pa so okno mi zakrivale veje.
...
Beri dalje...
-
14:26 - 22.01.2007
Iz ust ne pritečejo besede,
ne srce, ne možgani
ne vedo in poznajo
pravih zvez,
ki bi se zlile v eno,
v izgled...
Beri dalje...
-
21:59 - 01.01.2008
Legel sem s prižgano lučjo
...prišla si,
s cvetočimi očmi, ne meneča
se za mladost,
ki je pozabljena visela
v...
Beri dalje...
-
21:24 - 29.09.2010
Avtomobil je bil izgovor, da sem te povabila na kavo. Rekla sem, da želim si videti kako zgleda v notranjosti. Oprosti ker sem te zavajala ampak ...
Beri dalje...
-
01:41 - 24.08.2009
Ležiš na preprogi hrepenenja,
oko se sveti od poželenja,
dih zastane, poglede srečava,
sva na vrhuncu smisla ži...
Beri dalje...
-
10:40 - 27.01.2008
O ti bolezen, križ vsega človeštva
si zadnji krik dušne nemoči,
me sili k spoznanju in delovanju,
...
Beri dalje...
-
12:02 - 05.07.2005
… zaprem oči … In vidim besen svet, ki se ga rešiti ne morem. Rešiti se ga ne morem. Tako kričim v...
Beri dalje...
-
12:48 - 29.11.2009
Vsak nekaj skriva,
nove obraze v sebi odkriva.
Vsak nekaj "več" hoče,
a tega priznati noče.
Beži pred skrbm...
Beri dalje...
-
12:09 - 12.05.2007
Tam je sredi luže stal
in malce se je bal,
ko vrtnico rdečo
v levi roki je držal.
Tam je sredi luže stal
Beri dalje...
|
|
|
|
|