Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

ne govorim o pojenjanjih Natisni Priporoči prijatelju
Od Biba   

ne bom mrka
čeprav v-maternična
ne bom mrka
lahko se izvijem

na trenutke celo v
socio-lotos
(nekateri ga izvajajo
sumljivo dobro
labodja jata jim ne uide)

sprva najbrž v disonance
a se razvežem kot precizen dur
znova odzvenim

nisem mrk(a)
tudi tišina
je del skladbe

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 13:35 - 15.01.2005

    Sedela je in zrla predse
    Znova je ljubila
    Ni vedela
    Koga kako ne zakaj
    Vedela je le
    Da ljubi zdaj

    ...

    Beri dalje...
  • 18:11 - 15.02.2009

    Hotel sem napisati pesem,
    pa nisem dobil ideje.

    Hotel sem napisati o pokrajini,
    pa so okno mi zakrivale veje.
    ...

    Beri dalje...
  • 14:26 - 22.01.2007

    Iz ust ne pritečejo besede,
    ne srce, ne možgani
    ne vedo in poznajo
    pravih zvez,
    ki bi se zlile v eno,
    v izgled...

    Beri dalje...
  • 21:59 - 01.01.2008

    Legel sem s prižgano lučjo
    ...prišla si,
    s cvetočimi očmi, ne meneča
    se za mladost,
    ki je pozabljena visela
    v...

    Beri dalje...
  • 21:24 - 29.09.2010

    Avtomobil je bil izgovor, da sem te povabila na kavo. Rekla sem, da želim si videti kako zgleda v notranjosti. Oprosti ker sem te zavajala ampak ...

    Beri dalje...
  • 01:41 - 24.08.2009

    Ležiš na preprogi hrepenenja,
    oko se sveti od poželenja,
    dih zastane, poglede srečava,
    sva na vrhuncu smisla ži...

    Beri dalje...
  • 10:40 - 27.01.2008

    O ti bolezen, križ vsega človeštva
    si zadnji krik dušne nemoči,
    me sili k spoznanju in delovanju,
    ...

    Beri dalje...
  • 12:02 - 05.07.2005

    … zaprem oči …
    In vidim besen svet,
    ki se ga rešiti ne morem.
    Rešiti se ga ne morem.
    Tako kričim v...

    Beri dalje...
  • 12:48 - 29.11.2009

    Vsak nekaj skriva,
    nove obraze v sebi odkriva.
    Vsak nekaj "več" hoče,
    a tega priznati noče.
    Beži pred skrbm...

    Beri dalje...
  • 12:09 - 12.05.2007

    Tam je sredi luže stal
    in malce se je bal,
    ko vrtnico rdečo
    v levi roki je držal.

    Tam je sredi luže stal
    Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo