Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 

Vrtna idila Natisni Priporoči prijatelju
Od Pegazus   

Dva stola brez nadzora, mislim da sta malce nora.
gibljeta se okoli mize,
ki spominja na poljane Elize.
Gugalnik brez gugala, izgledaš precej slabo,
vendar še vedno bolje kot če zeleno imel bi barvo.
Ko smo že pri zelenem, trava tudi taka je,
marjetice na njej pa veselo množijo se, hehe...

En štor, dve lončnici, malo plevela
In ograja poleg vsega...
Zabava se lahko prične,
mar ne?

Komentiraj pesem na forumu.
(1 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 11:56 - 28.08.2009

    Zapiskaj pastirček,
    tisto zapiskaj,
    tisto, ki smo jo peli,
    tisto, mladi in veseli.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:47 - 10.07.2005

    ceste z dežjem izprane
    od sonca ožgane trave
    jok otrok
    smeh starcev
    nekaj kar ostane

    Beri dalje...

  • 19:53 - 22.04.2008

    Nekdo poslal je na ta svet,

    le zato ker ni dovolj bil zanimiv,

    ni dovolj bil lep,

    žensko,

    kate...

    Beri dalje...
  • 21:10 - 26.02.2007

    Nimam več časa za najine sanje.
    Minilo je leto, pol desetletja.
    Prazne obljube. Brezplodno  iskanje
    in čas ki hiti in o...

    Beri dalje...
  • 18:17 - 11.08.2006

    Brni motor, spotoma brnijo misli.
    Neskončno tavanje po niču je zamudno.
    Rumena tabla se šopiri brez razloga.
    Poti taleče se v bronen...

    Beri dalje...
  • 17:45 - 29.06.2011

    I was watching Qi,
    with Stephen Fry.
    And it occurred to me,
    what I want to be.

    ...

    Beri dalje...
  • 12:36 - 02.02.2006

    srečen sem, kar žarim,
    končno,
    pofukal sem... njen cekin.

    bi te moral takoj,
    prasico,

    ...

    Beri dalje...
  • 19:36 - 15.06.2009

    Ponoči sem imela pesem.
    Precej natančno se spominjam
    kako sva se držali za roke
    v vročični lenosti.

    Smehljala s...

    Beri dalje...
  • 14:49 - 31.07.2007

    pogledam v levo...tam si ti.
    pogledam v desno...tam si ti.
    pogledam gor...tam si ti.
    pogledam dol...tam si ti.

    ...

    Beri dalje...
  • 06:37 - 23.04.2011

    Sobota je danes,
    sončno bo.
    Jaz sem pa Janez,
    ali bo šlo.

    Gospa se obrne,
    in nasmeji.
    Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo