Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Upanje Natisni Priporoči prijatelju
Od TequilaGirl   

v temni sobi, brez luči,
v kotu osamljen starec sedi,
po licu mu grenka solza polzi.

Nikomur  ni  mar za solze v očeh,
nikomur ni mar, če hudo trpiš.
Vsak je prezrt vase zaprt .

V svetu krutem izgubljen,
sam sebi prepuščen.
Nekje pa le lučka rešitve gori,
slediti ji moraš, življenje ti osvetli.

Je starec jokal, ker sam je ostal.
Je šel med ljudi, potrebne pomoči.
Tam našelje upanje,
preizkusil zaupanje.

Umrla je žalost, se rodilo veselje,
starec na novo
preizkušal je življenje,

Komentiraj pesem na forumu.
(2 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:15 - 19.04.2011

    Vlada je padla,
    čez poleno.
    In odšla,
    v zgodovino.

    Danilo reče:
    Kaj se dogaja?
    Kdo meče,
    ...

    Beri dalje...
  • 14:51 - 11.10.2007

    Nič ne pomaga,
    ti mi mislim ne daš miru!
    Tebi zavest pesmi poje,
    upiram se le brez učinka.
    Brez u...

    Beri dalje...
  • 16:18 - 17.05.2011

    Vam gospa Klara,
    z veseljem bi pomagal.
    Okoliščine so take,
    kaj bi razlagal?

    Zelo mi je žal,
    Beri dalje...

  • 12:05 - 09.06.2006

    I feel wonderful when darkness unleashes the light high above the unsaid,
    I feel wonderful when the grace of my move steps beyond the apprecia...

    Beri dalje...
  • 18:34 - 15.06.2006

    sonce je v naju
    sonce sem jaz
    sonce si ti

    ...

    Beri dalje...
  • 20:19 - 29.04.2005

    Kot kaplja ob kaplji v reki življenja,
    se vijejo duše v morju trpljenja.
    Se kaplja ustavi, navzgor se zazre,
    lepoto zagleda, razume ...

    Beri dalje...
  • 19:05 - 03.05.2007

    Jesenske meglice
    razblinile so se.
    Zdelo se je,
    da pred mano topel
    jesenski dan ...

    Beri dalje...
  • 15:25 - 19.02.2007

    Govori. Ni mi mar.
    Ne slišim več besed.
    Nisem, kot bil nekoč sem, ujet
    v tvoja leporečja, v  načičkan svet, Beri dalje...

  • 09:24 - 18.05.2009

    Vidim,
    da sem slep,
    oni,
    ki gledajo,
    ne vedo.
    Da oni, ki vedo
    ne gledajo.
    Iz vseg...

    Beri dalje...
  • 21:28 - 10.10.2007

    samo nocoj
    te objamem
    in znorim
    z nežnimi dotiki ustnic
    razpadam v tvojih rokah
    pod dlanmi Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo