Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Sprašujem se zakaj? Natisni Priporoči prijatelju
Od TequilaGirl   

Ko sva se spoznala,
sva se smejala,
er sva se ujela,
se super sva imela.

Čas je minil, smeh je izgnil.
vse več in več je prejokanih noči,
ko telefon vneto molči,
po licu solza polzi,
ko se med ihtenjem sprašujem zakaj,
kje je tisti pretekli raj?
zakaj odšel si in ni te nazaj,
zakaj tako hudo boli, ker te več ni
in zakaj cele noči ne spim, ker po tvojih objemih hrepenim...

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 08:21 - 25.05.2005

    V počasnem gibu
    vlivam silo vate.
    Življenje se pretaka
    skozi konice prstov.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:49 - 01.01.2008

    Prepričana v to, da ne kontroliram svojih čustev,
    pogledala mi boš v oči.

    A vendar izguba glave, ki vodila bi jo neizprosna s...

    Beri dalje...
  • 15:45 - 28.01.2005

    Počasi, a vztrajno mi lomiš telo,
    a duha mi upornega zlomil ne bo
    nihče, saj nihče ni vreden tegá,
    da človek pod ceno ponos svoj pro...

    Beri dalje...
  • 16:13 - 26.06.2005

    nekega dne je lupil pomaranče
    asdasdasdmfs,ldfmdsf
    mimesis je umrl
    dsfdafsdfsdfdsfsdaf

    ...

    Beri dalje...
  • 18:33 - 30.11.2010

    Idealista razkosaš
    z dvema zamahoma sekire.
    S prvim stolčeš
    večno ljubezen,
    z drugim
    svetost umetnosti.

    ...

    Beri dalje...
  • 23:56 - 09.04.2008

    Zakaj pišeš nedokončane romane?
    Ne kupim te več -
    Videl sem tvoj doprsni kip,
    Tudi nedokončan.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:12 - 01.09.2009

    Vedno dobročuden se razdaja,
    nesebično in zvesto predaja
    del sebe, um poštene misli tke.
    Ni vsak "luknjast...

    Beri dalje...
  • 05:56 - 16.01.2006

    Naj sprehajam se po vodi,
    da bo kaj kot si želim,
    večno naj živim v zablodi,
    da kar sanjam kdaj dobim?
    Nič ni čudno, kdo s...

    Beri dalje...
  • 08:52 - 29.12.2006

    Sveže truplo srednjih let,
    na razpelu bog preklet
    mrko gleda iz zidu -
    šel je tja, a bil je tu.
    ...

    Beri dalje...
  • 21:19 - 02.05.2011

    Vsak dan v šolo pridemo,
    včasih malo zamudimo,
    a takoj neopravičeno uro dobimo.

    Dovolj nam je šole,
    dajte nam...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo