Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

usoda Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a pesnikhot, v četrtek, 01. dec. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Zakaj usoda naju prej ni združila,
da morda ljubezen bi med nama vzklila
zdaj pa vse preveč gorja sem že prestal,
da bi zopet roko v ogenj dal
.Lahko kot prijatelja bi osebno se spoznala
o marsičemu poklepetala

in morda s časom tudi kdaj skupaj spala,
ter se vsemu le smejala,
ko drug drugemu bi ljubezeni si dajala
.Morda preveč v življenju ženskam sem zaupal
in od samih porazov že obupal
vendar iskrica začela je goreti
za kar se splača še naprej živeti
in vsaj z mislijo na ljubezen umreti

.M.Č.iz Žalca


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:23 - 12.10.2009

    Ledeniki opazujejo
    medplanetarne razdalje,
    so nemi piloti zemljine poti,
    krmarijo skozi eter s hitrostjo,
    Beri dalje...

  • 13:44 - 08.02.2008

    Bi te mar še ljubila,
    če poznala bi te še bolj?
    Če odgrnila bi in odkrila,
    da nisi le prevara, Beri dalje...

  • 19:58 - 22.05.2006

    S črnilom na prstih ti pišem,
    da me ne pozabiš.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:20 - 09.02.2007

    Zastal sem v koraku. Brez besed.
    Nisem podoba, ki ti buri domišljijo.
    Jaz sem drugačen. Ko boš spet
    iskala dro...

    Beri dalje...
  • 12:37 - 23.04.2008

    Ko bomo vsi morali gledati
    epizode Velikega Brata,
    ko bodo stali v vrsti,
    da bi postali srečneži,
    ki jim bo kamera vs...

    Beri dalje...
  • 18:22 - 19.01.2007

    Dotik dotika. Bel saten.
    Soj zvezd razliva se po koži.
    Nad mano si in jaz v tebi.
    In najin svet se vse bo...

    Beri dalje...
  • 14:23 - 17.02.2005

    Iskal je mož,iskal in našel,
    otroka v sebi, ki je bil ves prašen,
    skrival se je v kotu,
    z žalostjo v očesu
    in bolečino na t...

    Beri dalje...
  • 17:25 - 01.06.2006

    Moj alter ego mi pravi, da bi rad spal.
    Moj alter ego že ve, kaj je sreča! 
    Toda kaj če je spanje atribut paralelnega sveta?
    Ka...

    Beri dalje...
  • 17:04 - 16.01.2008

    Odpelješ me na polje maka,
    med rdeče cvetove cvetlic,
    v brezčasnost travnega mraka,
    med gnezda igrivih metuljev in pt...

    Beri dalje...
  • 16:34 - 21.08.2008

    Prolog:

    Na Braču, sončnem otoku, ob obali morja
    se zopet starodavni boj za Ljubljeno odvija.
    Lepa Helena na naš čolnič...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Na strani je trenutno 1 gost
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo