Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ne bojim se?! Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Avantime, v sreda, 10. nov. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 
Sive armade napadajo me,
v boj pošiljajo svoje najboljše može,
v njih glavah je mrak, brezupna tema.
Le vonj krvavih rok in sla po zatiranju vodita jih.
Ampak ne bojim se jih.
Močan sem, močan zelo, zelo.
Močan kot nikoli doslej.
Premagal jih bom,

ker ni je sile, ki je ne porazim.
Dotolkel bom njene zloboželjne vojake.
Ne bojim se jih.Ne, ne bojim se jih.

Lepa si.

V soju sveče sence plamenov rišejo nežne obrise
na tvoj obraz, nežen kot rosnojutranji medeni cvet narcise.

Lepa si.

Ko očke se tvoje zjutraj odpro,
na njih vekah si sonce svoje žarke razpne,
jih omami, napoji in v nov dan jih pripne.

Lepa si.

A bojim se.
Bojim se.Le tebe se bojim.
Bojim, da vsa lepota, vse, kar je bilo,
v prazen nič vse zbledi
in duša v novo bolečo gmoto se spremeni.

Lepa si, a bojim se te.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 10:10 - 13.03.2011

    Poskus prignan do skrajnosti
    (ker ne zmore vztrajnosti)
    pod privlačno silo zemlje
    zapusti visoke želje
    Beri dalje...

  • 07:53 - 25.04.2007

    Si kdaj se vprašala,
    kako mi je?
    Si kdaj pomislila,
    kako še vedno čakam te?
    Kako ne veš,
    ...

    Beri dalje...
  • 07:55 - 20.09.2011

    V tebi so voščene kretnje
    in usedlina goste besede.
    V tebi je vse.

    Zaradi tvoje bližine
    si slačim gibe.
    ...

    Beri dalje...
  • 08:35 - 06.12.2008

    Zdaj
    gledam skozi
    okno s solzami v očeh,
    a pred kakšno urico
    hodilo mi je na smeh.
    Skrivnost si...

    Beri dalje...
  • 17:25 - 09.10.2005

    Beri dalje...

  • 14:59 - 25.04.2005

    Daj, objemi me okrog pasu
    in me stisni k sebi, saj veš,
    moje srce pripada le tebi.

    Daj, da se skupaj zbudiva,
    tako kot že ...

    Beri dalje...
  • 17:21 - 27.02.2005

    Povej mi,
    kam si odšla,
    da grem za teboj ...

    ...čeprav si v temi onkraja
    ali se skrivaš
    v bolečinah sveta !
    Beri dalje...

  • 14:53 - 02.07.2007

    Zakaj iščem napake,v tebi - meni?
    Zakaj nočem biti kot oni,ljudje?
    Zakaj se izmikam njemu,življenju?
    Zakaj bežim kot ...

    Beri dalje...
  • 02:21 - 09.11.2010

    I`we got two hands, one heart, two heads one to think and one to f**k.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:54 - 22.01.2009

    Medved grizli po gozdu je capljav prišel je do drevesa se zleknil in zaspav.Zdaj pa medo sanja da na čolnu sedi in ribice lovi.Ko z drevesa pade ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo