Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Hrepenenje po luči Natisni Priporoči prijatelju
Od dark wings   

Stokam, rjovem, kričim..
Tisto luč v daljavi doseči si želim..
Ne morem, ne dosežem..
Pa če milijon niti prerežem..
Še zmeraj me jih bo milijon zavezovalo,
še vedno me bo milijon močnih rok zadrževalo..

Stokam, rjovem, kričim..
Po svobodi tako močno hrepenim..
A jeklene roke me premočno zadržujejo,
Spačeni obrazi iz teme me pomilujejo..
Vse moje moči počasi pojemujejo..
Obrazi temni grdo se mi posmehujejo..

Stokam, rjovem, kričim..
Tisto luč v daljavi doseči si želim..
Ne morem, ne dosežem..
Pa če milijon niti prerežem..
Ah, kakšne niti neki, zavezujejo me močne, jeklene vezi..
Za zmerom bom ostala v tej globoki, črni temi..

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 10:17 - 13.03.2011

    V knjižnici dvoje avtorjev,
    ki se v življenju nikoli nista marala,
    zdaj živita, (vsak v svoji knjigi),
    tesno...

    Beri dalje...
  • 18:11 - 12.10.2007

    Izginotje obraza sreče,
    hrepeneča pot razuma,
    dejanje je le ideja,
    ki ne najde mi poguma.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:38 - 20.11.2004

    tih poletno topel piš
    je nežno pobožal moje krilo
    zašuštelo je v odgovor

    ...

    Beri dalje...
  • 19:13 - 19.05.2008

    senca soncu
    strast
    *
    jaz tebi
    past
    *
    veter ptici
    ladja
    *
    sonce meni<...

    Beri dalje...
  • 10:46 - 04.03.2008

    sesuvam, podiram ustroje luči,
    tema je le moja krinka,
    nočna toaleta tako pravšnja se zdi,
    ko v črnem so...

    Beri dalje...
  • 19:04 - 10.01.2007

    To nisi ti.
    S teboj cvetijo rože,
    belih metuljev krila srebrijo soncu pot.
    Pa naj te iščem, sanjam tu ...

    Beri dalje...
  • 07:35 - 10.07.2006

    Brez modrine tvojih oči je nebo sveta sivo.
    Mavrica je brez tvojih dihov enobarvni manifest dolgčasja.
    Daj, naj rezek tvoj pogled mi za...

    Beri dalje...
  • 17:46 - 27.01.2005

    Najbolj elegantna stvar po tem ko sem se naucil hoditi,
    je bila ta da sem se zaljubil.

    ...

    Beri dalje...
  • 17:04 - 14.02.2005

    Iz vezalke sem sešil si hišo,
    mimoidoči so bruhali v dimnik,
    mislili so da je to znak ljubezni,
    saj bili so rdeči v obraz,

    ...

    Beri dalje...
  • 17:57 - 22.06.2009

    lovim misli
    po kotih okroglega
    zaboli me nemoč

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo