Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Žalost Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Neva, v torek, 29. nov. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Ljubil je s kotički svojega nasmeha,
v očeh iskril svetlobe tuj odsev,
iskal v sebi je in drugih,
objem njegov je hrepenel.

Kako dotaknem se njegove duše,
kako naj najdem svoj odmev,
ko veter v njem divja in ne odneha,
odnaša vse kar ne bi smel.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 19:56 - 18.10.2008

    V brezbrižju vsakdana, v lebdečo preteklost
    na platnu se barva preliva.
    Stkano bilo je na statvah prastarih,
    ko...

    Beri dalje...
  • 16:19 - 11.03.2008

    Some days are so boring,
    Some nights are so sad,
    Some weeks are so useless,
    Some years are so bad.

    Beri dalje...
  • 19:30 - 25.12.2007

    staramama, oče termati inpa sin,
    napova bilo vzidanico sodegu stirat šlibéu vin.
    aker imajo raje rdéče,
    ...

    Beri dalje...
  • 07:25 - 25.08.2008

    Prisegam na jutri, čeprav živim danes
    in včeraj mi s tabo bilo je lepo.
    Prekladam spomine, skregane s sabo
    in d...

    Beri dalje...
  • 07:34 - 06.06.2005

    naj v jutru ranem
    sonce ti v pozdrav
    bleščeče se smeji...
    naj mala ptica
    prhutavih kril
    ti mir v misel
    ranih uric pol...

    Beri dalje...
  • 18:42 - 20.11.2006

    Muzika sladka.
    melodije njegovih prstov,
    toplina klavirskih zvokov.
    Disonančni glasovi,
    mehkoba nepojasnjenih sestav....

    Beri dalje...
  • 13:47 - 23.07.2008

    Zdaj, ko vse vem,
    napišem.
    Tega, kar je in je bilo,
    nikoli ne izbrišem.

    Zdaj, ko sva spet tu,
    kjer sva ...

    Beri dalje...
  • 17:19 - 18.11.2010

    Iskal sem se pri soljudeh
    iščoč pri njih le sebe,
    tako sprejel bi moj nemir,
    prihod prijateljstva , besede.

    Iz ...

    Beri dalje...
  • 15:26 - 25.01.2008

    tvoji prsti so
    notno črtovje mojim stokom
    ljubiš drugače
    ljubko in ritimično
    si jemlješ moje kodre
    Beri dalje...

  • 12:24 - 05.04.2007

    Po srčnem pozdravu,
    sprašujem se,
    al vzdržal,do večera,
    brez tebe bom.
    Lepo je s teboj,
    noč preživeti,<...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo