Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Žalost Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a marjetica, v sreda, 23. nov. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Po vseh udih žalost me preveva,
spanje mi veleva,
a jaz ne morem spati,
želim si pesmi brati,
ki pišejo o žalosti
in dajejo občutek, da nisi sam.

Nočem biti sama v tem svetu,
polnem laži in prevar,
kjer nikomur za drugega ni mar,
vsak le svojo pot hodi
in vseeno mu je, če kdo blodi.
Včasih pa kdo vpraša za pot,
odgovori se nanj usujejo,
kot bi se utrgal oblak, dežujejo.
A to mu nič ne pomaga,
še bolj je zmeden in raje ne sprašuje več.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:32 - 21.04.2005

    Upam,
    Čakam,
    da prideš,
    me poljubiš,
    v življenje zbudiš,
    mi roko podaš,
    da vstanem,
    shodim.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:25 - 30.10.2004

    Črna arena
    Črna guma
    Črna sreča
    Črna usoda

    NEGRO

    ...

    Beri dalje...
  • 17:10 - 24.02.2006

    Ob tebi počutim se varno, mirno.
    vedno znova me sprejemaš v svoj objem,
    mi prisluhneš, tolažiš.

    A včasih pokažeš moč svojo,
    bl...

    Beri dalje...
  • 11:23 - 01.11.2006

    ostale so črepinje tvojih dni,
    na mojih dneh,
    kot kake mučne sanje, ki sva jih
    kovala v kilometre
    in pletla v milje....

    Beri dalje...
  • 08:31 - 19.04.2007

    Kličem te, pesem, kličem besede,
    tople in nežne, krhke, zbledele.
    Še ste nekje zapisane v meni,
    izza mladosti, ujete ...

    Beri dalje...
  • 14:20 - 07.02.2006

    Kaj povezuje mene in tebe?
    Beseda.
    Beseda je ponos,
    je sončni vzhod in zahod.

    Kaj povezuje besedo in mene?
    Misel. Beri dalje...

  • 14:18 - 26.03.2006

    Čutim hladen dih,
    čutim praznino dlani,
    ne otipam, ……
    samo tišina mi doni in me vodi v pričetek noči.

    ...

    Beri dalje...
  • 12:34 - 18.10.2009

    Ujeta v vezi čustev kot ujetnik v okove
    ne morem zbežati iz njih ječe v roke njegove.
    Sanjam o novem in lepem brez upa...

    Beri dalje...
  • 14:59 - 16.02.2008

    Minilo je tisoč let…
    Še vedno si želim poljubljati tvoja usta…
    Nikoli te nisem pozabila… Beri dalje...

  • 13:56 - 05.03.2005

    Od tega trenutka dalje bo moja edina
    terapevtska kopel morje mojih solza.
    Sol bo razjedla mi kožo in telo.


    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo