Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Šum Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a BigGreenCleanMachine, v sreda, 09. nov. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Z vsako svojo mislijo,
se potopim v pozabo...
in tam ni več večara,
in tam ni več jutra,
v katera bi človek brezbrižno zijal.

z vsako svojo mislijo,
zajamem manj zraka...
s katerim sem sijal,
s katerim sem navdajal,
upe vsega svojega poznanstva.

Izgubljam se v času
vreden sem le svojih besed
in njih se bojim
bojim se jih bolj
bolj kot samega sebe

Večnost naj se obrača v večnost
in jaz ostajam isti
vedno isti brez obraza,
brez posredovanih čustev
naj ostanem tak kot sem...

Z leti naj se dviga glas
naj razširi svoja pluča
naj napolne zrak z svojim krikom,
ki odmeval bo zamolklo
od zida do zida do konca vednosti.

Vsaj naj se ve, da šum,
ki sem ga povzročil pred leti,
še vedno tava, tava po zraku,
čeprav že neslišen,
še vedno tava v zraku.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:45 - 26.06.2007

    Postati kralj ali vsaj kraljeva kraljična.
    Živeti v pravljici,
    hoditi po tipkah klavirja,
    pisati note ljubezni,
    spati...

    Beri dalje...
  • 21:39 - 09.02.2005

    Sej ni važno
    kaj si kdo misli,
    važno je da so teksti kisli.
    Da nardijo ljudi vesele,
    pa da pobrišejo svetovne plevele.
    K r...

    Beri dalje...
  • 18:18 - 01.11.2005

    I don`t have everything,
    as a matter of fact I don't have anything.
    Except a dream of a better day
    and you to help me find my way. Beri dalje...

  • 20:35 - 15.11.2004

    Košček kruha
    Kaj mi bo
    Imam čokolad in bonbonov
    Mi res ni hudo.

    Mi res ni hudo
    Ko pred televizijo sedim
    Ko čas...

    Beri dalje...
  • 08:03 - 11.04.2010

    Nemir me v miru vznemirja
    lenost nalaga skrbi,
    a jaz bi vsega po malo,
    le naj mi življenje kipi.

    V...

    Beri dalje...
  • 17:54 - 16.01.2010

    Mi prijatelj je potožil,
    očala spet nekje založil,
    morda jih pozabljiv zgubil,
    le da spet bi jih nazaj dobil. Beri dalje...

  • 20:31 - 14.01.2006

    Gaz v noči dela sence njenemu obrazu...
    znova ves molčeč sledi smerem,
    ki vidi jih že zdavnaj vrisane v mrazu
    in misli svojo pot......

    Beri dalje...
  • 14:29 - 05.09.2006

    Tako sem utrujen,
    vsega naveličan,naveličan da sem tu
    Pojdem v posteljo,zaspan sem.

    Z vso tišino tega življen...

    Beri dalje...
  • 08:29 - 27.10.2008

    Ko zemlja jemlje,
    se trenutki nežnosti razletijo.
    Dolgi pogledi se vase zameglijo.

    Pod rogovjem življenja
    občut...

    Beri dalje...
  • 06:34 - 19.10.2012

    Obstal sem na pomolu
    ob morju
    in iskal nekaj,
    kar je izgubljeno
    in ne obstaja.

    So ga...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo