Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Klečim Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a BigGreenCleanMachine, v sreda, 09. nov. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Drevesje v mirnem mraku
pravično se obrača v vetru
Tu se park poklnja tvojim nogam
Govorice se skladajo s kozarcem
Tu se zgodba konča....
In tvoje noge se priklanjajo parku.
V vsaki novi noči, pepelnik se polni
Rastem v skladju z vnemo.
in govorice se skladajo s kozarcem.

 Naj se začne
 neskladje dreves
 naj se začne
 Naj mu nosim vrv.

Vedno nekdo visi nekdo ... nekje
in naj to boli
boli naj noge v parku
Boli naj mrak
Boli naj veter.

in govorice se skladajo s kozrcem...


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:16 - 09.03.2008

    Neznanec neznanka.
    Živita vsak svoje življenje
    vsak v bilateraln...

    Beri dalje...
  • 10:59 - 15.03.2008

    Rekla si, da te spominjam na stopnišče
    ne spomnim se več, zakaj.

    Vse okoli v plastelin zraka ležijo zarinjeni
    ...

    Beri dalje...
  • 21:23 - 06.06.2007

    Drevo sem,
    ki je ozelenelo, ko sem te spoznala,
    ki je zacvetelo, ko si me poljubil,
    ki je vztrepetalo, ko si me ljubil,
    Beri dalje...

  • 15:49 - 12.04.2005

    Sprostitev. Tista prava sprostitev.
    Potopiš se vase in se namakaš v
    lasnem ugodju zadovoljstva in sreče.
    Patetično, vem. Nerealno. V...

    Beri dalje...
  • 19:55 - 10.06.2011

    Če je dež,
    zakaj igraš sonce?

    ...

    Beri dalje...
  • 23:16 - 16.01.2011

    skozi
    pregreta ležišča
    zakajene dvorane
    misli razklane
    upognjena hrbtišča
    brez zunanjega blišča <...

    Beri dalje...
  • 18:57 - 21.01.2009

    Polzenje dežnih kapljic po steklu, izlivajo se ena v drugo. Curek. V sobi samotni, temni, le lunin sij na mizi. Prazna je, le papir ...

    Beri dalje...
  • 22:37 - 18.02.2005

    v večernem hladu
    odprto oko zre v nebo
    išče dišečih metuljev
    v bledolični luni
    ki seva sanje pojočih ljudi
    ovitih v nežno ...

    Beri dalje...
  • 03:58 - 11.05.2007

    Drhtiš v objemu mojega dotika,
    napeta struna v nebo pripeta.
    Na polnih prsih  kakor da je ujeta
    strast in toplin...

    Beri dalje...
  • 22:48 - 19.01.2008

    Kadar zrem v luno bledo,
    objokujem zlate žarke mesečine,
    takrat poznam ne meje lastne bolečine,
    takrat le upam, da življenje...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo