Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Klečim Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a BigGreenCleanMachine, v sreda, 09. nov. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Drevesje v mirnem mraku
pravično se obrača v vetru
Tu se park poklnja tvojim nogam
Govorice se skladajo s kozarcem
Tu se zgodba konča....
In tvoje noge se priklanjajo parku.
V vsaki novi noči, pepelnik se polni
Rastem v skladju z vnemo.
in govorice se skladajo s kozarcem.

 Naj se začne
 neskladje dreves
 naj se začne
 Naj mu nosim vrv.

Vedno nekdo visi nekdo ... nekje
in naj to boli
boli naj noge v parku
Boli naj mrak
Boli naj veter.

in govorice se skladajo s kozrcem...


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 19:46 - 23.10.2006

    Če se poigram z mislijo
    nenehnosti življenja,
    mi v utrinkih mentalne slabosti
    v malih možganih preskoči iskrica,
    ki p...

    Beri dalje...
  • 20:34 - 09.11.2005

    Krasote tvoje krase puščobo
    ki končajo se v tej vročini
    To vročično noč bo sama
    naj se nihče na njo ne užre
    naj bo sama
    Naj z...

    Beri dalje...
  • 15:49 - 22.01.2011

    Kje si vodnarka?
    Spomnem se te po tem,
    kako ti lasje padajo s čela,
    kako kodri divjajo dol na vrat,
    gled...

    Beri dalje...
  • 22:44 - 10.10.2007

    Opojna luna
    leživa v penini
    razmaknjenega prostora
    ki leze iz por in nazaj
    skozi svilnate plasti tvoje polti
    k...

    Beri dalje...
  • 20:15 - 14.01.2007

    Kje si, navdih? Obup brez vere?
    Bel list je prazen, čas trepeta.
    Bled soj luči se poigrava,
    senca brez sanj je kot iz sna. ...

    Beri dalje...
  • 21:47 - 30.05.2007

    A sem lahko bela nocoj?
    Zate?

    A lahko odvržem vse?
    Grehe, žalost, temo?

    ...

    Beri dalje...
  • 08:02 - 23.02.2009

    Rdeča vrtnica je ranjena v srce...
    rana krvaveča, v srcu je boleča,
    si kri iz nje utirla pot.gredoč,
    je v bo...

    Beri dalje...
  • 17:06 - 20.11.2012

    Škoda mladenka, taka zguba,
    ne vidiš dalje od svojega nosu.
    Izgubljen čas, toliko truda,
    razočaranje težko opiš...

    Beri dalje...
  • 19:43 - 08.01.2005

    Včasih se zgodi

    Da ne veš prav natančno

    Kaj bi rekel,
    Kaj bi storil,

    ...

    Beri dalje...
  • 19:49 - 22.10.2006

    Božanskost je v meni in v tebi,
    ko sedem nate z mislimi, 
    da sva pod odprtimi jadri...
    Levo in desno ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo