Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 

Heroj Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Chrychekow, v torek, 09. nov. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 
Ne bom se delal jaz heroja,
ne bom ob tem si brisal znoja,
če pa že bom ves potan,
nikdar ne bom po svetu znan.
Nimam volje, ne bodrila,
zame je že sreča zgnila,
samo kdo drug mi lahko pomaga,
ko človek zdaj na hitr scaga.

Novo upanje se vlije,
sreča se v ljubezen zlije,
po oblakih sonce se prikaže,
novo upanje z žarki kaže.

Spet vesel zagrabim se,
stisnem, kolkor z mene gre,
vso svežino si iztisnem,
preden očesa ne zatisnem.
Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:31 - 08.12.2006

    Pandorina škatlica preteklosti zaprta.
    Afroditi je vrnila lepoto, Ateni dušo.
    Ljubiva..........

    Beri dalje...
  • 02:02 - 22.03.2006

    Slušam te okružen tvojim usnama,
    slušam kako tvoja unutrašnjost neumorno diše,
    vitka i mirisna, uvija me kao pramen kose.

    ...

    Beri dalje...
  • 00:10 - 31.10.2004

    deset pesmic:

    01.Cvetlica.
    Beri dalje...

  • 22:26 - 26.11.2004

    Sedeli sva tam
    z roko v roki
    ti in jaz
    Šteli kaplje,
    ki jih je veter zanesel
    na obalo
    In kradli galebom nebo Beri dalje...

  • 15:58 - 06.01.2006

    Tvoj glas, v sekundi
    Ukrade mi zavest
    Ustvari fantazije...
    Preko meja izbir
    Odpira me za vse
    Zveneče melodije
    I...

    Beri dalje...
  • 10:13 - 15.10.2007

    Odela si se v belino.
    Odmikaš se mi lažna,
    željna moje golote,
    žejna sokov strasti.

    Raztrgal bom tvoj ...

    Beri dalje...
  • 16:17 - 10.10.2009

    nobena mreža
    nima dovolj velikih
    kvadratkov

    ...

    Beri dalje...
  • 22:49 - 02.07.2007

    ''Včeraj sem seciral žabo.
    V žabi sem našel prstan.''

    V gozdu so davi izkopali roko.
    Levo. Žens...

    Beri dalje...
  • 06:20 - 11.12.2011

    Zgodba je to,
    o kurbi debeli.
    Sploh ni debela,
    kurba tudi ne.
    Noče biti moja
    in to me boli.
    ...

    Beri dalje...
  • 19:46 - 08.01.2005

    Bil je visok kakšen meter in pol.
    Nosil je oranžen jopič.
    Lizal je liziko,
    Medtem ko je čakal na avtobusni postaji.

    &...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo