Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Objem Natisni Priporoči prijatelju
Od ajda   

Kot list, ki vrtinči ga veter
Kot bilka nemočna v dežju
V objemu tvojem drhtim.
Ko si…

Le veter sliši
Kako v objemu noči ječim.
Ko te ni …

Komentiraj pesem na forumu.
(13 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:12 - 23.11.2008

    Pridi draga,
    ugasnila bova luč.
    Saj ...
    je že dan !

    Noč bila je kratka.
    A nič ne de.
    Beri dalje...

  • 18:21 - 28.03.2011

    Problemi, problemi,
    v moji glavi problemi.
    saj sploh ne vem,
    v čem je pravzaprav problem.

    Domišljija, domišljij...

    Beri dalje...
  • 08:52 - 15.01.2005

    Objeta naslonjena na ograjo
    sva si šepetala besede ljubezni.
    Kot da sva vedela kaj ljubezen sploh je?
    Kot da bila je ljubezen ̷...

    Beri dalje...
  • 21:04 - 03.02.2007

    Ljubil bi te,
    S svojim strtim telesom,
    vodil v omamne višave
    najlepšega tona violine strasti. Beri dalje...

  • 21:00 - 12.10.2005

    Ko sredi noči zazrem se v nebo,
    oblačno in mračno kot moje oko,
    se sredi neba, prav tisti hip
    utrne zvezda, utrinek, navdih.

    ...

    Beri dalje...
  • 07:23 - 29.08.2008

    Vse bodice izrečene
    ne ustavijo srca.
    Tega, v kar sva skupaj zrastla,
    v kot pomesti se ne da.

    N...

    Beri dalje...
  • 06:23 - 26.02.2006

    Zauvijek si moje tijelo natopila zvijezdama
    i ritam moga golog disanja preuzela srcem,
    pa te sada svojom nagošću neumorno grlim.

    ...

    Beri dalje...
  • 07:36 - 03.12.2005

    "Želim si šopek ledenih rož in žgočo luno".
    "Spet si želiš nemogoče", je rekla modra senca in me pokrila.
    "Kaj p...

    Beri dalje...
  • 22:22 - 24.11.2006

    Nekoč povedali so mi,
    da ko umreš, le daleč si.
    Izgineš pa nikoli ne,
    če še tako to dale...

    Beri dalje...
  • 22:42 - 07.01.2005

    Počakaj,postoj,upočasni korak,
    občuti svobodo, ki veje v zrak!
    Prisluhni tišini, lepoti miru,
    povsod je, tam in tu,
    samo vzemi ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo